Salon Fryzur

Fryzjerzy

Gdańsk, Strzelców Karpackich 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jola - opinia wątek zamknięty Fajne i kreatywne dziewczyny , wysoki standard usług .Plusem jest to że nie...
~Jola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

można, ale po co? wątek zamknięty Dopóki pracowała p. Magda (dziewczyna z rudymi włosami) byłam stałą klientką...
~aaaa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 listopada 2010

hmmm.. wątek zamknięty byłam u nich wiele razy i dopóki trafiałam na Panią Magdę (tę rudą ;)) było...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 listopada 2009

akai - opinia wątek zamknięty skorzystałem z usług tak zachwalonego fryzjera pana Damiana,okazało się że...
~akai
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

polecam wątek zamknięty Bardzo profesionalna obsługa, jedyny salon w którym nie obawiam się...
~kataczuk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lutego 2009

Poprostu świetnie ! wątek zamknięty Jestem zachwycony że wkońcu znalazlem tego co szukalem ! Udałem sie pierwszy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

PROFESJONALNE STRZYŻENIE wątek zamknięty Jestem stałym klientem od kilku miesiecy i tak profesjolanego strzyzenia nie...
~MARCIN
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 stycznia 2009

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim salon. kozystam z usług pani Marzeny która robi piękne...
~barbara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 grudnia 2008

niezadowolony - opinia wątek zamknięty Cennik wisi naklejony na drzwiach, a po zakończeniu strzyżenia żądają o wiele...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2008

może być. wątek zamknięty są tam 2 fryzjerki, którym jako tako można zaufać. jedna ruda a druga ładna w...
~dziczek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2008

Atmosfera + Ceny = NIGDY WIĘCEJ !!! wątek zamknięty Czekałem godzię zanim usiadłem w fotelu, nikt mnie nie uprzedził o tak długim...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 czerwca 2008

masakra wątek zamknięty byłam tam pierwszy i ostatni raz!!! zanim usiadłam na fotel to pokazałam Pani...
~Aga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2008

Atmosfera do bani wątek zamknięty Technika strzyżenia niestety chyba najlepsza jaką spotkałam (profesjonalne...
~Renata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

13

wątków

do góry