Salon La Mania

Paznokcie Salony kosmetyczne

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna - ocena nowy temat Agnieszka i Karolina wykonują super Zabiegi kosmetyczne chodzę do nich od lat...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 marca 2024

Justyna - ocena nowy temat Karolina jest najlepsza pierwszorzędnie robi paznokcie akrylowe , żelowe,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 marca 2024

izabela - ocena Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie La Mania. Zabieg kobido ap...
~izabela
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 31 stycznia 2024

Gosia - ocena Masaż kobido w wykonaniu pani Agnieszki, to jakiś kosmos. Nie wiem co ona ma...
~Gosia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 stycznia 2024

Ola - opinia wątek zamknięty Panie doradzą, indywidulanie dopasowują zabiegi do skóry, jest zawsze bardzo...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Jeśli szukacie miejsca, w którym chcecie się zrelaksowac, pośmiać, wypić...
~Dorota
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

kasiek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre zabiegi, zawsze dobrane do potrzeb klienta. Szczególnie polecam...
~kasiek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

jola - opinia wątek zamknięty Moje paznokcie są pod opieką pani Karoliny od wielu, wielu lat. Jest to pełen...
~jola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

Kasia - opinia wątek zamknięty Świetny salon, zawsze fachowa obsługa i szeroki wybór usług z przystępnymi...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

Daria - opinia wątek zamknięty Jestem stałą klientką. Rzęsy wykonuje mi niezawodna Pani Asia. Bardzo...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

Joanna - opinia wątek zamknięty Korzystam regularnie z usług salonu, dziewczyny zawsze wkładają serce w to,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

Karolina - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm,wykwalifikowany zgrany zespół,miła atmosfera,piękny...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

W sumie to bylo zaje*iscie wątek zamknięty No takiego fryca to nigdy k.... nie mialem
~Hemingway
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

serdecznie polecam p.Karolinę wątek zamknięty Do p. Karoliny chodzę od roku, średnio co 2 miesiące. Jakość obsługi bardzo...
~kobieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Super Panie Paznokciowe ! wątek zamknięty Panie Paznokciowe są super :) i paznokcie są super :) dla leniwych ...nic...
~rektorat ;)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Polecam mężczyznom! wątek zamknięty Polecam męskie strzyżenie u Karoliny. Uratuje każdą fryzurę, zastosuje się do...
~Stały klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Do Pani Karoliny trafiłam z ciemnymi włosami, rudymi na dole od ombre. Bardzo...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2015

Przez przypadek ;) wątek zamknięty Do salonu trafiłam przez przypadek. Pani u której robiłam paznokcie od kilku...
~Zadowolona ;)
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2014

kocham moje pazurki wątek zamknięty Do Pani Karoliny trafilam przez przypadek i juz zostałam. bardzo miła...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Bardzo polecam ! wątek zamknięty Poszłam do Pani Karoliny właściwie z przypadku. Dzień wcześniej fryzjerka...
~gosia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

39

wątków

do góry