Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - ocena Bardzo dziękuję panu Damianowi za udzieloną mi poradę. Bardzo mi ona pomogła....
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 września 2024

Oktawia - ocena Zespół Salonu Nieruchomości pomógł mi kupić mieszkanie w Gdyni w bardzo...
~Oktawia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lipca 2024

Tomek - ocena Świetna współpraca, można liczyć na pomoc niezależnie od sytuacji.
~Tomek
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 lipca 2024

K. T. - ocena Pan Damian towarzyszył mi zarówno przy zakupie nowego mieszkania, jak i przy...
~K. T.
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 czerwca 2024

Magda - ocena Bardzo profesjonalne podejście do Klienta
~Magda
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 maja 2024

Damian - ocena Zespół okazał się niezwykle pomocny i zawsze dostępny, gotowy na szybką...
~Damian
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Alicja - ocena Bardzo polecam agencję Salon Nieruchomości, a w szczególności współpracę z...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Dmitrii - ocena Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi ze strony agencji...
~Dmitrii
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 grudnia 2023

Grzegorz - ocena Polecam serdecznie pana Damiana i Salon Nieruchomości. Profesjonalna obsługa...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 października 2023

Adrian - opinia Super obsługa, profesjonalizm na każdym kroku. Serdecznie polecam
~Adrian
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Sebastian - ocena Pełen profesjonalizm, dzięki Panu Damianowi udało nam się zdobyć upragnioną...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 września 2023

Tomasz - ocena Wszystko jak najbardziej w porządku, bardzo rzetelny i sprawny proces od...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2023

Filip - opinia Fachowe doradztwo, wykraczające poza zakres usługi kupna mieszkania.
~Filip
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 września 2023

Karina - opinia Polecamy!! Jesteśmy z południa Polski. Potrzebowaliśmy kompleksowej obsługi i...
~Karina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 sierpnia 2023

elena - opinia Bardzo zadowolony z usług salonu nieruchomości. Mieszkanie sprzedaliśmy bez...
~elena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2023

Roman - opinia Wszystko jest super. Pan Damian szybko i profesjonalnie prowadzi sprawę i...
~Roman
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 marca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry