Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ER - opinia wątek zamknięty nie polecam. suknie piękne ale obsługa okropna. Na początku, potrafi zdobyć...
~ER
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2020

Sandra - opinia wątek zamknięty Salon super! Wchodzisz i od progu konsultantka otacza cię opieką :) w salonie...
~Sandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Jeden z lepszych salonów w Trójmieście! Bardzo profesjonalna I miła obsługa!...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2020

Alicja - opinia wątek zamknięty Bardzo duży wybór sukni w różnych stylach. Od bardzo prostych po bogatsze...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 maja 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty W salonie została stworzona moja suknia ślubna. Według mojej wizji, ale z...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 maja 2020

Salon Sukien Ślubnych Malena wątek zamknięty Odkryłam najlepszy Salon Sukien Ślubnych w Gdyni "Malena".Podobało mi się...
~Hanna Wożniak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Pierwszy salon do, którego trafiłam i po godzinie już wybrałam swoją...
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Spełnia marzenia! wątek zamknięty Salon Malena pomimo krótkiego stażu na rynku ślubnym punktuje bardzo wysoko....
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Moja wymarzona suknia została kupiona w tym salonie. Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Salon jest zupełnie inny niż wszystkie, nie ma pośpiechu, niezwykle fachowa...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Suknia "Petarda" :D wątek zamknięty Polecam wszystkim Pannom salon sukien ślubnych Malena! :) Mnóstwo...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

polecam !! wątek zamknięty Od dawna obserwowałam salon i nie mogłam się doczekać wizyty. Salon Malena to...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Salon bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle innych, ma naprawdę fajne suknie,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 stycznia 2017

Suknie są przepiękne wątek zamknięty W Salonie Sukien Ślubnych Malena jest bardzo duży wybór pięknych sukien,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

~Karina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Do salonu trafiłam z przyjaciółką, która szukała wymarzonej sukni i właśnie...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

CUDO !!! wątek zamknięty suknie w salonie są zupełnie inne od reszty dostępnych w Gdyni. Nietuzinkowe,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Piękne suknie, piękny salon, i ten klimat... wątek zamknięty Salon z bardzo dobrym klimatem: elegancki, ale jednocześnie przytulny (widać,...
~AnnaGoo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

polecam wątek zamknięty Do tego salonu trafiłam z polecenia przyjaciółki ,która zauroczyła się tym...
~Alka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

Polecam!!!!! wątek zamknięty Po ciężkich poszukiwaniach salonu z wymarzona suknia trafilam do "Malena...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

Polecam z całego serca :) wątek zamknięty Salon zdecydowanie wyróżnia obsługa, której profesjonalizm i absolutnie...
~Magda.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry