Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Chce się wracać... wątek zamknięty Profesjonalne podejście i relaksujący klimat sprawia,że chce się wracać do...
~Carola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

Bardzo gorąco polecam ! wątek zamknięty Świetny gabinet-przede wszystkim wysoce profesjonalna i kompetentma obsługa,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2014

serdecznie polecam:) wątek zamknięty naprawdę polecam, bardzo dobra obsługa jak kosmetyczna tak i masaże....
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

rewelacja wątek zamknięty Bardzo polecam ten salon,duuuże doswiadczenie i kompetencja Pani Kosmetyczki!...
~ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

Polecam bardzo! wątek zamknięty Po wielu poszukiwaniach i licznych, raczej malo udanych wizytach w gabinetach...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

Wymarzony gabinet ! wątek zamknięty Korzystam z zabiegow Instytutu Decleor od dluzszego czasu i musze przyznac,iz...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

Dobry adres :) wątek zamknięty Faktycznie pozytywne opinie o gabinecie są prawdziwe,byłam b.zadowolona z...
~Aneczka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

profesjonalne uslugi wątek zamknięty Polecam salon bardzo gorąco ze względu na usługi, obsługę, fachowość...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

Tego nie da sie opisać!!!! wątek zamknięty Wybrałam się do salonu pierwszy raz, byłam pod ogromnym wrażeniem:) Bywałam...
~Małgorzata M
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

dobry adres! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegu,miło ,dyskretnie i fachowo. Pozdrawiam...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 października 2010

Pierwszy salon kosmetyczny wTrójmieście godny polecenia! wątek zamknięty Rewelacyjne zabiegi u p.Edyty! SKUTECZNY masaż próżniowy w wykonaniu p. Olgi!...
~Dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 lipca 2010

POLECAM!!! wątek zamknięty Jestem klientką tego salonu od niedawna.Wcześniej chodziłam do różnych...
~Emilia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2010

Pani Edyta... wątek zamknięty Ostatnio skorzystałam z usługi mikrodermabrazji w tym salonie. Jestem bardzo...
~Teresa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2010

OK wątek zamknięty Miły salon,dobra obsługa .świetny zabieg .Polecam
~Anulka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 czerwca 2009

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam! Bardzo łatwo się uzależnić! Obsługa profesjonalna i...
~A.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 czerwca 2008

Achhh... wątek zamknięty wspaniały relaks, doskonałe kosmetyczki, czysta przyjemność... Polecam!...
~mika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 lutego 2008

Dziękuję Pani Renatko!! wątek zamknięty Byłam bardzo mile zaskoczona.Po raz pierwszy po wizycie u kosmetyczki...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 lutego 2008

Lilla Jozefowicz - opinia wątek zamknięty Polecam p.Edytę.bardzo kompetentna,a przy tym sympatyczna osoba.byłam dziś w...
~Lilla Jozefowicz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 stycznia 2008

SUPER MIEJSCE!!!! wątek zamknięty Jestem stałą klientką Instytutu Urody Pani Edyty.Polecam gorąco. Zawsze...
~Marzena
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 grudnia 2007

Polecam! wątek zamknięty Byłyśmy z babcią na pedicure i manicure i było rewelacyjnie! Na pewno tam...
~Khumbamelala
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

28

wątków

do góry