Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolony Klient - ocena Świetne zabiegi na twarz również dla mężczyzn. Doskonały manicure, dłonie...
~Zadowolony Klient
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 marca 2024

Marcin - ocena Doskonałe strzyżenie, bardzo czysto i sterylnie a do tego miła pogawędka i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 marca 2024

Iza - ocena Od lat korzystam z usług Pani Kasi. Świetna fryzjerka i przemiła osoba....
~Iza
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 marca 2024

Angelika - ocena Wspaniały salon, cudowna atmosfera a zabieg na twarz profesjonalny i...
~Angelika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 marca 2024

Basia - ocena Byłam miesiąc temu na zdjęciu hybrydy u Pani Sary. Zdecydowanie nie...
~Basia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 grudnia 2023

Kasia - ocena Polecam, swietne strzyzenie i mila atmosfera!
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 października 2023

bea6792 - ocena Fajne i miłe miejsce. Polecam zabiegi na twarz, Pani wykonująca zabieg bardzo...
~bea6792
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 22 września 2023

Aleksandra - ocena Wspaniałe podejście do dzieci. I super samochód- fotel :) polecam strzyżenia...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 22 września 2023

Magdalena - opinia Pani fryzjerka nie potrafi obciąć prosto grzywki. Nie polecam.
~Magdalena
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 września 2023

Mateusz - ocena Doskonały salon, profesjonalna obsługa i przemiła atmosfera. Serdecznie polecam!
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Sara - ocena Makijaz ust wykonany perfekcyjnie, jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.
~Sara
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Magdalena - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, przyjemnie, wspaniałe zabiegi na twarz i idealny pedicure...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 marca 2022

Zuzia - opinia wątek zamknięty Przyszłam z polecenia z synem na strzyżenie, byłam pełna obaw ale fryzjerka...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Świetny fryzjer dla dzieci :) wątek zamknięty Bardzo przyjemne Panie fryzjerki z profesjonalnym podejściem do dzieci....
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

POLECAM! wątek zamknięty Profesjonalne i sympatyczne Panie. Przyjemna i relaksująca atmosfera!
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Bardzo polecam! wątek zamknięty Polecam panią Kamilę, fachowa obsługa, widać też że ma dużą wiedzę, bo od...
~PTL
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry