Widok

Salon fryzjerski Kleopatra Gdynia Witomino

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
co myslicie o tym salonie, moze ktoś był, chcialabym sobie włosy zafarbowam, ale troszke sie boje bo poprzedni salon w tym miejcu to była porażka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miła obsługa i naprawde wykonują swoją prace sumiennie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Raczej WYKONYWALI!!! Teraz nei ma tam nikogo kto by miał choć odrobinę w głowie wiedzy i techniki fryzjerskiej jaką posiadała pani Asia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, salon fajny ale odeszła z niego bardzo dobra kosmetyczka i fryzjerka także ja teraz rezygnuję z usług w tym salonie..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Renatka otworzyła swój salon na chwarznie, pewnie raptem się odezwie ... Ja zapraszam do Instytutu Dermacell Swiss przy ulicy Balladyny 26 w orłowie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olga jest super kosmetyczką (moja twarz jest aksamitna po jej zabiegach), ale daleko nie odeszła. Jest na Świętojańskiej w En Vogue. Salony z tej sieci są też fajne no i prowadzi je pani Joanna (fryzjerka która odeszła)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skóra, skóra, ale jakie paznokcie robiła WOW!
Ale fajnie, że wiem gdzie teraz jest. Dzieki "fanka"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ciekawe, czy ja byłam u tej samej , bo moje paznokcie były WOW ale w drugą stronę... nigdy jeszcze nie miałam tak byle jak zrobionych akryli.... szkoda, bo blisko domu , ale już wolę 20 kilometrów jechac do zaprzyjażnionego zakładu- niż płacić za takie WOW
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
widać robiła Ci ta druga! Tamta 5 godzin kładzie żele. Koszmar!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem stałą klientką salonu,i zawsze wychodzę bardzo
zadowolona - fakt Panie ostatnio się zmieniły,ale uważam że nowy personel sumiennie wykonują swoja pracę .
Ostatnio po zabiegu u Pani kosmetyczki wyszłam dopieszczona w 100 %!
Poza tym mam kartę stalego klienta, która zacheca mnie jeszcze bardziej do korzystania z usług tego salonu.
Ceny mają dość konkurencyjne do witawy i dlatego uważam że warto, bo jakość usług jest naprawde na wysokim poziomie
polecam Wszystkim ~
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
To fakt personl sie zmienil w tym salonie i to chyba na lepsze . Wczesniej chodziłam do pani Asi teraz do pani Renaty i mysle ze to zmiana na lepsze . kolor świetnie dobrany a strzyzenie rewelacja , wlosy same mi sie ukladają i wkoncu nie musze co rano stac przed lustrem aby ułozyc fryzure. Naprawde polecam p Renatke . to swietny fachowiec z doswiadczeniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
po długim poszukiwaniu kompetentnej i znającej się na rzeczy kosmetyczki, znalazłam Pania Natalkę. Niestety ponoć już tam nie pracuje, czy ktoś wie gdzie teraz pracuje ??? Bardzo mi zależy ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja też jej poszukuje słyszałam że gdzieś do rumi ,ale tylko tyle więcej nie chcą powiedzieć może ktoś zna jej nazwisko to znajdziemy ją na naszej klasie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Drogie klientki!
Prawda, personel się zmienił, ale mam nadzieje, że będziecie dalej zadowolone z usług fryzjerskich jak i kosmetycznych.

Staramy się zmienić dla Pań- abyście były zadowolene z naszych usług:) Zadbamy o Wasze włosy, skórę oraz paznokcie.

Zapraszam również do odwiedzania strony ineternerowej http://www.salonkleopatra.com - wkrótce nowości w galerii, oraz atrakcyjne promocje - abyście mogły przekonać się do nowego personelu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

gdzie jest pani Renata????

pomocy!!!!
czy ktos wie gdzie odeszla pani Renata pilnie jej poszukuje bo kto mi teraz zrobi taki kolor jak pani renata. pomozcie jezeli ktos wie gdzie pracuje teraz to napiszcie PROSZE !!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam Pani Kasiu :) teraz pracuję w Instytucie Dermacell Swiss Spa w orłowie na ulicy Balladyny 26. Dla stałych klientów oferujemy rabaty :)
Zapraszam serdecznie na nowe zabiegi :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam :) Instytutu Dermacell Swiss przy ulicy Balladyny 26 w orłowie :)
Serdecznie zapraszam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tragedia- byłam raz nigdy więcej!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie rozumiem czemu nie jesteście zadowolone z tego salonu?! obsługa bardzo miła i sympatyczna, usługi na wysokim poziomie.
chodzę do fryzjera do Kleopatry od jakiś 2 lat i wychodzę naprawde zadowolona, kosmetyczka i solarium też bardzo dobre- nidgy się nie zawiodłam :)
Polecam jako fryzjerkę Panią Edytę i oczywiście kosmetyczkę - Bogusię :) 100% zadowolenia!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podobno Pani Bogusi już nie ma:( Ta druga kosmetyczka z samego wyglądu nie zachęca, o uśmiech to chyba trzeba prosić. Napewno tam nie wrócę, każda fajna kosmetyczka jest krótko:( Napewno poszukam Pani Bogusi lub Natalki:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pani Renatka wkrótce otwiera swój salon na Zieleniszu:) !!! Nie macie daleko jeden autobus od centrum Witomina!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety to wina właścicieli salonu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
zgadzam się .. Niestety obecni właściciele są o wiele gorsi od poprzedników. ale usługi fryzjerskie jak najbardziej ok :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jedna wielka porażka , już nigdy tam nie zawitam. Nie wiedzą co to 4 cm... a może myślą że 4 cm to 10 cm .... . Nie polecam z czystym sumieniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co sie stalo z poprzednimi włascicielami?? Czemu sprzedali interes jak dobrze szło???Za ich kadencji bylam zawsze zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie zgadzam się z tą opinią - prosisz o podcięcie końcówek a zamiast tego masz o 4 cm mniej na głowie i do tego jeszcze "podcięte" za pomocą degażówek - masakra. I za każdym razem wciskanie jakichś produktów, a to maski, a to szamponu i czegoś tam jeszcze- masakra. Dadzą Ci przy wyjściu jakąś próbkę - chyba na pocieszenie bo włosy nie są zrobione tak jak chcesz.

Także zdecydowanie nie polecam fryzjerek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety jeśli chodzi o fryzjerki to w dalszym ciągu to porażka. P. Kamila jedynie w miarę dobrze kolor dobierze ale jeśli chodzi o obcinanie albo podcinanie włosów to jedna wielka masakra. P. Kamila zdecydowanie nie rozumie co to znaczy podcinanie - ja po takim pseudo podcięciu miałam o 5 cm krótsze włosy.Jeszcze do tego postrzępione - bo nie można tak jak prosi klientka podciąć na równo - tylko trzeba kombinować. I jeszcze manipulowanie przy podliczaniu ceny - w tym to pani K. jest świetna.
Zdecydowanie nie polecam tego salonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam umówiona z zupełnie inną kosmetyczką, na kilka dni przed wizytą dopytywałam czy pracuje i otrzymałam info, że oczywiście i jakież było moje zdziwienie na wizycie. Zupełnie inna kosmetyczka, zabieg też nie taki jak chciałam, gdzyż nie mają maszyny, bo jest w naprawie, sytuację ratowała tylko kosmetyczka, która starała się załagodzić wszystko i zaproponowała inny zabieg. Rotacja wśród personelu olbrzymia, a niestety właściciele...Ceny również nie są rewelacyjne:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kosmetyczka nieprofesjonalna,piszę z czystym sumieniem. Nie jest dokładna i mało wie... Nie jestem zadowolona w ogóle...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Raz trafiłam w październiku przez przypadek do fryzjera w tym salonie. Wyszłam tak zadowolona, że pomimo dużej odległości od domu, chciałabym trafić do tej samej fryzjerki. Blondynka, krótkie włosy, ma ok.3letnią córkę. Czy ktoś wie, jak się nazywa i czy jeszcze pracuje w salonie Kleopatra?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcialabym wybrac sie do tego salonu ale niewiem czy jeszcze jest otwarty wiecie cos o tym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry