Widok

Sambor

Rotmanka Temat dostępny też na forum:
Rotmanka znajduje się na terenie gminy Pruszcz Gdański. Łatwo można dojechać stąd do Pruszcza, a dzięki bliskości obwodnicy także do wszystkich części Trójmiasta. W okolicy powstającego osiedla dominuje niska zabudowa, nie brakuje terenów doskonałych do długich spacerów i aktywnego spędzania czasu. W ramach osiedla Sambor powstało siedem budynków wielorodzinnych, w których znajdują się 154 mieszkania. Wszystkie budynki wyposażone są w windy, piwnice i garaże indywidualne. Wykończone i ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Polecam osiedle i dewelopera. Bardzo szybka responsywność i chęć współpracy. Mieszkania wykonane bardzo dobrze jak za taką cenę. Lokalizacja super.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 13

SZCZERZE POLECAM

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony standardem wykonania mieszkania jak i budynku. Deweloper spełnił wszystkie moje oczekiwania. Łatwy, bezpośredni kontakt. Szczerze polecam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10

Polecam

Mieszkam na Osiedlu Sambor i nie mam na co narzekać. Kontakt z deweloperem był doskonały, plus, że ma siedzibę tuż obok. Mieszkanie świetnie wykończone, nic nie trzeba reklamować. Administrator też się wywiązuję. Czysto, przyjemnie. Osiedle się rozwija
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jakie są opłaty stałe za mieszkanie? Chodzi mi o wszelkie koszty administracyjno-remontowe itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O ile developer, wykończenie mieszkania i samo osiedle są naprawdę super o tyle z kosztami jest jakieś przegięcie.
Mam mieszkanie niespełna 44 m przy zakupie była mowa o czynszu 250-300 zł. Na dzień dzisiejszy płacę czynsz ok 315 zł i spoko cena dopóki nie przyślą Tobie rozliczenia za pierwszy kwartał, które opiewa na kwotę ponad 600 zł wówczas ręce opadają.
Zaznaczam, że kaloryfer na 1 max w porywach na 2!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy w kosztach nie było przypadkiem jakiejś sporej ilości wody ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akt notarialny!! Miejsca parkingowe pachołek

Witam.
Kupując mieszkanie wraz z miejscem parkingowym wyznaczonym wykupionym!!! (pachołek) wliczone w mieszkanie deweloper zapomniał dodać że nie jesteśmy jego właścicielem. Taki mały myk.Na miejsce parkingowe powinien być osobny akt notarialny. Niestety ale deweloper nie poinformował o takim fakcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Udostepnia tylko miejsce na czas mieszkania. Jak będziemy chcieli sprzedać mieszkanie to nie sprzedamy miejsca postojowego z pachołkiem bo nie mamy ODDZIELNEGO AKTU NOTARIALNEGO!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkania w bloku na osiedlu SAMBOR pękają ściany, nie ma gdzie zaparkować wieczorem. Hałas od ulicy dość uciążliwy. Nie życzę nikomu tam mieszkać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry