Moja ocena jest zdecydowanie na tak. Przedszkole im. Marii Konopnickiej jest bardzo zadbane, czyste, odnowione, dobrze i w sposób przemyślany wyposażone. Posiada piękny, przestronny ogród z bardzo dużą ilością nowoczesnych zabawek. Opieka jest świetna, Panie bardzo życzliwe, uśmiechnięte. Dzieci bardzo dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu.
W przedszkolu bardzo dużo się dzieje: teatrzyki, koncerty, wizyty zwierzątek, i pokrywa to Rada Rodziców.
Duży nacisk kładziony jest na zdrowe żywienie, dzieci jedzą chlebek żytni, pełnoziarnisty, pieczeń i ciasta własnego wyrobu, dwa razy w tygodniu jest rybka, którą dzieci o dziwo chętnie zjadają.
Bardzo ważnym elementem jest dobry przepływ informacji między przedszkolem a rodzicami. Przedszkole posiada czytelną i przyjazną stronę internetową, która często jest aktualizowana, dzięki czemu rodzic nie pominie niczego co dzieje się aktualnie w przedszkolu.
Zajęcia dodatkowe są bardzo urozmaicone, rodzice również są informowani co na tych zajęciach dziecko robi.
Moje dziecko jest bardzo zadowolone. Moje wrażenia są rewelacyjne, więc gorąco polecam to przedszkole.