Widok

Samochód na wynajem długoterminowy - gdzie szukać?

Jak w temacie. Chciałbym wziąć auto na wynajem długoterminowy, szukam różnych ofert. Najlepiej takiej firmy, w której będę mógł obejrzeć auta na terenie Trójmiasta. Macie jakieś doświadczenia, coś polecicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten wynajem to fajna opcja, to się często bardziej opłaca niż kupowanie drogich używek. :) Wiele firm leasingowych oferuje taką opcję, wystarczy wpisać w szukajkę. Jak interesuje Cię firma z Trójmiasta, to zobacz sobie master1.pl. Mają punkt w Gdańsku, więc pewnie bez problemu możesz sobie podjechać i popatrzeć. U nas w firmie od nich wynajmują auta i wszystko działa bez problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ty jesteś tak tępy ...czy po prostu nie stać cię na opłacenie reklamy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

heheheeeh rzenchy nie schodzom to je trza rekramowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie tak dawno wypożyczałem auto od http://autoczesci.elblag.pl/od-czego-zalezy-cena-wynajmu-aut/ polecam,samochody zadbane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też polecam Master1. Są w Trójmieście i w innych punktach Polski. Jak jakiś samochód Ci się spodoba, a stoi np. w Warszawie, to Ci go przetransportują pod dom, bez problemu. :) Fajnie to działa, bo się nie przejmujesz eksplatacją. Dużo zrobią za Ciebie, nawet opony wymieniają i przechowują. Mój bracki z tego korzysta i sobie chwali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znowu ta tępota się uaktywniła :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

do góry