Widok

Samodzielna mama szuka !!!:)

Poznajmy się Zaspa Temat dostępny też na forum:
Witajcie:)
Jestem samodzielną mamusią 5 letniej córeczki. Szukam kolezanek z dziecmi w podobnym wieku:) Zawsze będzie raźniej spędzać weekendy w fajnych miejscach i dzieciom i nam, jesli sie zaprzyjaznimy:) Fajnie tez porozmawiac wieczorkiem, gdy dzieci juz pojda spac: na gg bądz skyp'ie:)
Mam nadzieje, ze odezwiecie sie:) Nie warto siedziec w domu i zastanawiac sie samotnie na problemami zycia codziennego:) Warto wyjsc i pogadac...na przyklad ze mna:)
pozdrawiam:) moj nr gg 26114403.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W fajnych miejscach? Czyli gdzie? W szpitalach transplantologi, wycinając organy młodych mam i dzieci? Weź przestań to jest chore!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sam idz do takiego szpitala,niech ci mozg wytna,bo chyba nie dziala!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
zacznijmy od tego...
żeby wyciąć mu mózg musiałby go najpierw mieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie najpierw szukacie organów mam i dzieci, a teraz za moje byście się zabrały! Nie dla psa kiełbasa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
rh+, mam prawie identyczna sytuacje, tylko ze daleko od ciebie mieszkam - drugi koniec gdanska :) ile masz lat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc:) odezwij sie na gg:) mam 31 lat:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej:) Nie ma samotnych mam w Gdańsku, ktore ma chca nawiazac nowe znajomosci? Taka piekna pogoda, mozna z dziecmi wyjsc na miasto, plac zabaw, na plaze, albo wieczorem same na piwko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj
ja mamuśka po 30 i moje 5 letnie dziecko chętnie spędzi wspólnie czas w towarzystwie,na weekendowych spacerach promenadą w okolicy mola w Brzeźnie moje gg 25791885 zapraszam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry