Widok

Samotne matki łączmy się :-)

Kochane samotne matki, co powiecie na wspólny spacer, kawę, wypad do kina czy do pubu? Jestem mamą malutkiej dziewczynki (późne macierzyństwo) i chętnie nawiąże kontakt z dziewczynami w podobnej sytuacji. W grupie zawsze raźniej ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaprasza do grupy na FB : Samotne mamy trójmiasto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry