Samotne matki łączmy się :-)
~Klaudia
79.186.40.*
(9 lat temu) 19 maja 2017 o 00:21
Kochane samotne matki, co powiecie na wspólny spacer, kawę, wypad do kina czy do pubu? Jestem mamą malutkiej dziewczynki (późne macierzyństwo) i chętnie nawiąże kontakt z dziewczynami w podobnej sytuacji. W grupie zawsze raźniej ;-)
0
0