Samotny, uczciwy, spokojny, normalny, do pogadania, pośmiania, popłakania. Czy są jeszcze tacy mężczyźni?
30
~anonim
83.25.123.*
(4 lata temu) 11 listopada 2021 o 18:10
Do O.N.A
Ale chyba fajny musi być ten Twój Tata, skoro wychował córkę, która o nim myśli i nie chce, żeby był samotny. :))
10
~Afrodyta
37.47.249.*
(4 lata temu) 28 listopada 2021 o 10:15
Przypomniała mi się taka złota myśl: ,,Miłość niedojrzała mówi: kocham cię, bo cię potrzebuję. Miłość dojrzała mówi: potrzebuję Cię, bo Cię kocham".
01
~anonim
83.25.0.*
(4 lata temu) 29 listopada 2021 o 22:05
Ale czy jest jakaś różnica? Dla mnie i to i to to jest jakieś warunkowanie, jakaś zależność, coś z posiadania. Chyba słowo "potrzebuję" jest niezbyt trafne. Tak myślę.