Widok

Samotni 50

Samotny, uczciwy, spokojny, normalny, do pogadania, pośmiania, popłakania. Czy są jeszcze tacy mężczyźni?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do O.N.A
Ale chyba fajny musi być ten Twój Tata, skoro wychował córkę, która o nim myśli i nie chce, żeby był samotny. :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przypomniała mi się taka złota myśl: ,,Miłość niedojrzała mówi: kocham cię, bo cię potrzebuję. Miłość dojrzała mówi: potrzebuję Cię, bo Cię kocham".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale czy jest jakaś różnica? Dla mnie i to i to to jest jakieś warunkowanie, jakaś zależność, coś z posiadania. Chyba słowo "potrzebuję" jest niezbyt trafne. Tak myślę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry