Odpowiadasz na:

Samotność

Czuję się samotna. Bardzo. Choć teoretycznie nie jestem sama. Jestem introwertykiem ale ostatnio brakuje mi towarzystwa, przy którym można być sobą, w którym nie ma potrzeby udawać, że wszystko... rozwiń

Czuję się samotna. Bardzo. Choć teoretycznie nie jestem sama. Jestem introwertykiem ale ostatnio brakuje mi towarzystwa, przy którym można być sobą, w którym nie ma potrzeby udawać, że wszystko jest super, że chce się żyć, wtedy kiedy chciałoby się zamknąć oczu i nigdy ich nie otworzyć. Jest tu ktoś prawdziwy?

zobacz wątek
2 tygodnie temu
~Trochę desperatka 50+

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry