Widok

Samotność w Gdańsku

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
Witajcie ;) Mieszkam tutaj od roku i niestety jestem po nie udanym związku. Czuję jakbym się teraz zamknął na wszystko. Jak to zmienić i gdzie można kogoś poznać. Ludziom łatwiej chyba w tych czasach o kontakt przez internet. Mam bardzo dużo wolnego czasu po pracy. Jestem bez nałogów. Może chcesz się poznać?
Nie chciałbym kolejnych już 8 świąt spędzić też sam... Chciałbym poznać kogoś komu bym mógł zaufać i mieć fajnego przyjaciela tutaj... Nie mam tu znajomych i kompletnie nie wiem jak się odnaleźć i gdzie ich szukać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w jakim wieku jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

26. Kompletnie nie czuję się mentalnie na tyle. ;) Miałem dość ciekawe życie za młodego i wszystkiego uczyłem się szybciej niż rówiesnicy ;) Jak pokombinujesz to wyjdzie Ci gdzie byłem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

26 lat? "Za młodego" To teraz jaki jesteś? stary? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardziej dojrzały od rówieśników.. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZK powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robert Ty szukasz jakiejś kobitki czy tak ogólnie nowych znajomych w Gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli szukasz tylko znajomości, to zapraszam - mila.kk@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli szukasz nowych znajomości zapraszam do kontaktu krzychu116@onet.eu . Sam od nie dawna mieszkam w 3mieście i z chęcią z kimś wyskoczę na piwo czy co kolwiek innego :D . Jeżeli ktokolwiek ma ochotę zapraszam . Krzysiek lat 27 :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie zrobiłam nowy wątek dla takich osób jak Ty. Sama tu kiedyś szukałam znajomych, teraz mam z kim wspólnie spędzać czas.

https://forum.trojmiasto.pl/Dla-osob-samotnych-i-aktywnych-z-3-miasta-i-okolic-t936394,1,2.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam, wrzucam Wam porównywarkę różnych portali randkowych, na pewno każdy kogoś dla siebie znajdzie odpowiedniego :) powodzenia i
pozdrawiam

https://topportale.pl/XvzcRO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tu masz https://sexija.pl/ najlepszy portal randkowy w Polsce, więc fajnie że nie trzeba już porównywać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dobry wieczór Robert
Ja dla odmiany czuję się jakbym dreptała w kółko, codziennie nakładam maskę bezkresnego szczęścia...
Jestem tym zmęczona.
Zmęczona udawaniem, że tak jest świetnie.
Ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedni udają, że jest świetnie, inni udają, że jest tragicznie. Czy nie można być po prostu sobą?
Można, jeżeli zaakceptuje się fakt, że udawanie jest częścią bycia sobą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie bym z Tobą porozmawiała. Ja ma 44 lata. Jestem mężatką, ale często jestem samotna. Szczególnie w weekendy. Pewnie się nigdy nie spotkamy, ale chętnie z Tobą popiszę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oczywiście. W końcu 18 lat starsza to normalka. Desperatka jesteś. :-(. Daj chłopakowi spokój, sam pisze że jest po przeżyciach i potrzebuje spokoju a ty chcesz go wciągnąć w jakąś dramę. Obrzydliwe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

> 18 lat starsza

Już tylko 16 ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektórzy, jak zawsze spostrzegawczy ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem z Gdyni, jestem dużo starsza (44 lata), mentalnie max 30 lat ;). jestem mężatką, mam rodzinę, ale jestem na maxa samotna. Bardzo chętnie bym z kimś pogadała.tak po prostu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj jakiś namiar na siebie. Z przyjemnością porozmawiam. Pozdrawiam. Samotny w związku.
Sunday.eleven@ interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam tak samo mieszkam od dwóch lat pod Gdańskiem, Nie myślałam ze będzie tak trudno o prawdziwość. Jeśli dalej chcesz poznać w realu, daj znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie też slabo ze znajomymi, każdy tylko żyje pracą i domem. Więc jak coś, to można na piwo wyskoczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcecz się poznac jestem Dariusz ale kobiecość to mam Daria muw 662 756 480
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Wzgórze Hoplity (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Kusocińskiego (13 odpowiedzi)

Morena to dzielnica ceniona za dogodną infrastrukturę, szeroką ofertę handlową, edukacyjną i...

Leśna Dolina (19 odpowiedzi)

Lokalizacja osiedla Leśna Dolina pośród drzew i w bliskiej odległości od Parku Krajobrazowego...

do góry