Widok

Samotność w Gdańsku

Witajcie ;) Mieszkam tutaj od roku i niestety jestem po nie udanym związku. Czuję jakbym się teraz zamknął na wszystko. Jak to zmienić i gdzie można kogoś poznać. Ludziom łatwiej chyba w tych czasach o kontakt przez internet. Mam bardzo dużo wolnego czasu po pracy. Jestem bez nałogów. Może chcesz się poznać?
Nie chciałbym kolejnych już 8 świąt spędzić też sam... Chciałbym poznać kogoś komu bym mógł zaufać i mieć fajnego przyjaciela tutaj... Nie mam tu znajomych i kompletnie nie wiem jak się odnaleźć i gdzie ich szukać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w jakim wieku jesteś?

26. Kompletnie nie czuję się mentalnie na tyle. ;) Miałem dość ciekawe życie za młodego i wszystkiego uczyłem się szybciej niż rówiesnicy ;) Jak pokombinujesz to wyjdzie Ci gdzie byłem :)

26 lat? "Za młodego" To teraz jaki jesteś? stary? ;)

bardziej dojrzały od rówieśników.. ;)

ZK powodzenia

Robert Ty szukasz jakiejś kobitki czy tak ogólnie nowych znajomych w Gdańsku?

Jeśli szukasz tylko znajomości, to zapraszam - mila.kk@o2.pl

Jeżeli szukasz nowych znajomości zapraszam do kontaktu krzychu116@onet.eu . Sam od nie dawna mieszkam w 3mieście i z chęcią z kimś wyskoczę na piwo czy co kolwiek innego :D . Jeżeli ktokolwiek ma ochotę zapraszam . Krzysiek lat 27 :D

Właśnie zrobiłam nowy wątek dla takich osób jak Ty. Sama tu kiedyś szukałam znajomych, teraz mam z kim wspólnie spędzać czas.

https://forum.trojmiasto.pl/Dla-osob-samotnych-i-aktywnych-z-3-miasta-i-okolic-t936394,1,2.html

witam, wrzucam Wam porównywarkę różnych portali randkowych, na pewno każdy kogoś dla siebie znajdzie odpowiedniego :) powodzenia i
pozdrawiam

https://topportale.pl/XvzcRO

Inne tematy z forum Morena

Wykończenie mieszkania (4 odpowiedzi)

Potrzebna ekipa do wykończenia mieszkania 74 M2 w stanie deweloperskim od końca lutego,w...

Przystanek Morena (23 odpowiedzi)

Przystanek Morena powstaje właśnie blisko naturalnych terenów zielonych i Trójmiejskiego Parku...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (170 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry