Widok

Samotność w Gdańsku

Towarzyskie Morena Temat dostępny też na forum:
Witajcie ;) Mieszkam tutaj od roku i niestety jestem po nie udanym związku. Czuję jakbym się teraz zamknął na wszystko. Jak to zmienić i gdzie można kogoś poznać. Ludziom łatwiej chyba w tych czasach o kontakt przez internet. Mam bardzo dużo wolnego czasu po pracy. Jestem bez nałogów. Może chcesz się poznać?
Nie chciałbym kolejnych już 8 świąt spędzić też sam... Chciałbym poznać kogoś komu bym mógł zaufać i mieć fajnego przyjaciela tutaj... Nie mam tu znajomych i kompletnie nie wiem jak się odnaleźć i gdzie ich szukać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj jakiś namiar na siebie. Z przyjemnością porozmawiam. Pozdrawiam. Samotny w związku.
Sunday.eleven@ interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie też slabo ze znajomymi, każdy tylko żyje pracą i domem. Więc jak coś, to można na piwo wyskoczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcecz się poznac jestem Dariusz ale kobiecość to mam Daria muw 662 756 480
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0