Widok

Sanatorium Alma Gdańsk Sobieszewo - Lipiec 2018

Witam

Wybieram się do Sanatorium Alma Sobieszewo w Lipcu 2018.

Jeśli ktoś jedzie szukać oderwanego kafelka lub pleśni to niestety nie zemną ;-)

Jestem POZYTYWNĄ osobą i mam zamiar dobrze i efektywnie wykorzystać czas przez 24 dni.

Byłem już dwa razy w Sanatorium i wiem, że najważniejsze są DWA TEMATY :

1) Najbardziej efektywnie korzystać z zaleconych zabiegów,
2) Zorganizować ekipę super ludzi z którymi można się wspólnie pobawić, pożartować, zwiedzić okoliczne ciekawe miejsca.

SOBIESZEWO - to BARDZO CIEKAWA lokalizacja :-) !!!.

Spokojnie w popołudniowy czas lub w weekend można wyskoczyć do ciekawego starego Gdańska - Kawiarenki, Zabytki, Kościoły, Neptun, Stragany wzdłuż ul.Długiej i nie tylko, na bursztyny do Mikoszewa (zawsze kiedy byłym to były:)), Jantar (Muzeum Owadów, Pasieka Strusi - mają pyszny miejscowy miód i to polecam, Stegna - Muzeum Bursztyna, Sztutowo - Muzeum Stutthof, Kąty Rybackie - Rezerwat Kormoranów, Krynica Morska - Latarnia i wiele ciekawostek, Sopot - Monciak i Molo, polecam wspaniałą restaurację Meridian serwującą najlepszą kaczuszkę i wspaniałą kawę, Orłowo - Super smażalnia świeżych ryb i bardzo urokliwe molo oraz klif orłowski. W weekend można odwiedzić cały Półwysep Helski, Hel - Fokarium, Władysławowo - w weekend bardzo rozrywkowo. Do Gdańska jeździ komunikacja miejska - bilet w trójmieście całe 3 PLN. Będę prywatnym samochodem i jak się złożymy po 3-5 PLN to możemy BARDZO MIŁO spędzić popołudnia i weekendy.
Do Gdańska i z powrotem to w sumie 30 km czyli około 9 PLN za benzynę :-)

Together we can do more

Oprócz zabiegów i parkietoterapii planuję ambrozyjsko spędzić czas. Czy są inni chętni się dołączyć ???

Jeśli komuś się podoba mój plan to łapki w górę i proszę o pozytywne komentarze.

Pozdrawiam i do zobaczenia :-)

p.s. Jadę z Łodzi jakby co ...

Piotr
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć P. w jakim terminie jedziesz??? Ja też lipiec, super nastawienie, jestem z okolic Łodzi. Plan ok, nie byłam a mając przewodnika który był byłoby miło.Pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja będę od 27 czerwca. Mam podobne nastawienie. Nie szukam dziury w całym. Najważniejsze są zabiegi i sympatyczni ludzie,którzy chcą fajnie spędzić wolny czas - m.in. zwiedzając. A więc, nie będzie źle. Choć opinie zniechęcały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie dobrze Ana...pozytywne nastawienie, morze, las, wyspa....super. Życzę trafnych zabiegów i dobrego odpoczynku w gronie fajnych osób.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ana, życzę dobrych zabiegów, wypoczynku, relaksujących wieczorów przy zachodzie słońca, dobrej pogody i wspaniałego towarzystwa.
Jak będziesz już na miejscu to bardzo proszę napisz czasem kilka słów jak jest ??
Pozdrawiam

Piotr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam a kto będzie w sierpniu od 16.08)łapka w górę.
☺️
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.
To forum "... Lipiec 2018" :-)
Proponuję poszukać lub założyć wątek "sierpień 2018".
Powodzenia anonim ;-))
Jedziesz po mnie, jak już będę na miejscu to opiszę co i jak jest ...
Pozdrawiam i zapraszam na parkietowe weekendowe rehabilitacje do nas.
Oj będzie się działo ;-)))
Piotr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,ja w tym terminie jadę z Olsztyna.Dana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomniałam dodać,ze w terminie od 16.08.18 r.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam serdecznie jarek z tej strony ja jade rowniez z olsztyna w tym terminie wiec moge zabrac mam wolne miejsca zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Jarku,jeśli jedziesz na turnus od 16.08.to chętnie się z Tobą zabiorę,oczywiście z dopłatą.Odezwij się.Dana z Olsztyna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,jadę od 16.08.18 r z Olsztyna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety jade 22 lipca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja bede haneczka z olsztyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Haniu,jedziesz od 16 sierpnia?Dana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja będę Aśka , od 16 sierpnia jadę z Warszawy .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka ja też jadę 16 sierpnia z Wawy.... może ktoś się odezwie do mnie 669372314...pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest nas dwie z Wawy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Aśka i Anonim. Jadę z Radomia. Może wspólna podróż?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest na trzy .. ja też z W-wy jadę od 16.08.. Czym planujecie dojechać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

heyka asiu odezwij sie do mnie jola.....tel podalam .....moze sie spotkamy przed wyjazdem ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

heyka asiu odezwij sie do mnie jola.....tel podalam .....moze sie spotkamy przed wyjazdem ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka ja jadę z Wawy... Pozdrawiam i do zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę od 16.08.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę 16go do almy...pozdrawiam...i do zobaczenia na miejscu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja będę w sierpniu od 16-go
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja też jadę w tym terminie ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie wróciłam z Almy. Jak dla mnie suuuuper. Pozdrawiam cały rewelacyjny turnus od 16.08. do 8.09. 2018.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyjazd wyznaczony na 21 lipca :-)
Już nie mogę się doczekać ;-)
Nie wiem kiedy dokładnie jedziesz ale jeśli w tym samym terminie to do zobaczenia Gosiu
Pozdrawiam

Piotr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

P. też mam od 21 lipca. Masz konto na FB żebyśmy mogli się skontaktować?Gdyby do tego czasu nie udało nam się skontaktować to piszę się do zwiedzania z Tobą....tylko jak cię w tym tłumie znajdę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosia, na pewno mnie znajdziesz na parkiecie ;-) jeśli lubisz tańczyć ??

Piotr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię, może Ty poszukasz mnie jednak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Gosia.
Super że lubisz tańczyć. To może świadczyć że jesteś bardzo pozytywną kobietą oczekującą owocnego życia ;-)
Fajnie, że taki "wakacyjny" termin trafiliśmy :-)))
Jedziesz autem czy pociągiem ?
To Twój pierwszy wyjazd do sanatorium?

Pozdrawiam

Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej P.!
Może ktoś mnie zawiezie, bo na 24 dni ...to trochę kobiecie potrzeba butów do wędrówek:). W tamtym roku byłam w Wieńcu. Pozdrawiam Gocha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Gosia!
Też biorę butki do wędrówek ;) i obowiązkowo akcesoria plażowe :-) przydatne drobiazgi i niezbędne przedmioty :-)))
Słyszałem że w Wieńcu też jest fajnie ??
Do zobaczenia Gosia w Almie.
Słonecznie pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć P., opowiem jak jest w Wieńcu...jak się w Almie spotkamy??? plaża - wolę spacerować niż leżeć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co do wieńca to tak jak w każdym sanatorium atmosferę tworzą ludzie. Boję się Almy ale może pogoda dopisze i super ludzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Gosia.
Na pewno się w Almie spotkamy :-)
Zgadzam się że atmosferę tworzą kuracjuszy.
Spacery po plaży uwielbiam równie jak lampkę dobrego wina skąpaną promieniami zachodzącego słońca, szumu fal i delikatną bezą na piliczkach.
Alma to niespodziankowy prezent. Ocenimy czy jest atrakcyjny jak go rozpakujemy w lipcu :-)
Może spotkamy się na długim spacerze na gorącej plaży ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć Piotr, może uda się Tobie znaleźć mnie ....spacery brzegiem morza super.... lubię ... pozdrawiam cieplutko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To musimy się wybrać na piękny zachód słońca ;-)
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak mnie znajdziesz to jestem za
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

piszę się na wypady z Tobą o których pisałeś poza Alme.pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello
Piotrze, czy też mogę liczyć na wycieczki w Twoim towarzystwie poza Almę w weekendy ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też bardzo lubię spacery po plaży i zachody słońca. Widzę że jesteś trochę romantycznym mężczyzną ??
Skąd jesteś ?
Ja też jadę 21 lipca do sanatorium Alma w Sobieszewie.
Liczę na dobre towarzystwo na naszym turnusie i miło spędzony czas popołudniowy :-)
Mam nadzieję że będzie pogoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello Gosia
Omówimy plany na miejscu :-)
Jedziesz 21 lipca czy dzień wcześniej ??
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Kasia
Zbieraj wszystkie dobre pomysły ;-)
Widzę że wybiera się spora grupa osób.
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć P...21 będę na miejscu wcześnie rano ... przynajmniej taki mam plan a ty P.? Nie zalało Ciebie ostatnio? Pozdrawiam Małgosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Gosia
Będę na miejscu 20 lipca około godziny 16:00. Może wybiorę fajniejszy pokój ;-)
Przynajmniej mam taki plan.
21 lipca będzie rano pewnie kolejka.
W Łodzi było sporo deszczu ostatnio ale spoko daliśmy radę :-)
Pozdrawiam Gosia i do zobaczenia.
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej,
to spotkamy się na śniadaniu :)...jak się spotkamy, mogą być różne godziny posiłków? Niemniej do miłego Piotrek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Gosia :)
To do miłego ...
Jak nie na śniadaniu lub obiedzie to na pewno po kolacji w grzybku (altanie). Planuję zebrać kilku sympatycznych ludzi na wieczornego grilla przy fajnej muzyce, ale to zobaczymy na miejscu.
Być może Alma zorganizuje wieczorek zapoznawczy w stołówce ???
Sobotnie popołudnie to najlepszy czas na takie spotkanie :-) :-)
Fajnie się z Tobą rozmawia (pisze...) Pewnie jesteś również pozytywną osobą :-)

Pozdrawiam

Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siemka P.!
Super, że taka operatywna i pozytywna osoba jak Ty będzie na turnusie, spotkanie w altanie fajnie (gram na akordeonie, ale nie będę ciągnęła sprzętu...) Będę na pewno tuż po zerowej 21 lipca więc mogę zrobić pobudkę :). Miło by było w sobotę spędzić w grupie czas, działaj...pewnie jeszcze popiszemy zanim dojedziemy ;) Cieplutko pozdrawiam Małgosia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siemka Gosia!
Akordeon - no szacunek :-) bestsellerowo - kunsztownie akcesorium !!!
Ale by było wydarzenie w Almie. Już mam impuls na iwent w rytmach latino :-)
Słuchałaś kiedyś Mimmo Mirabelli ??
Dla mnie maestro :-)

https://www.youtube.com/watch?v=ICFXn_eL24E

https://www.youtube.com/watch?v=WXSRxFrduk8

https://www.youtube.com/watch?v=6QSZWLZTgkU

Marcin Wyrostek & Tango Corazon Quintet też SUPERAŚNY :-)

Pozdrawiam z słonecznej Łodzi

Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej,
wiesz z czasem ręce nie pracują jakby się chciało, więc...(ale forum to nie miejsce na opowieści...:)) W latach swojej młodości :) to grało się na imprezach.....jak będą okoliczności to pogawędzimy. Poniekąd dlatego lubię tańczyć....U mnie za oknem ponuro, ale pozdrawiam z uśmiechem :) Małgosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój dziadek uczył mnie tańczyć fokstrota i tanga i często powtarzał "Można być starym, ale nie należy tego po sobie pokazywać" a babia też była słodka. Jej ulubiony cytat "Mężczyźni starzeją się, lecz nigdy nie stają się lepszymi". Coś w tym jest prawdziwego ... ;-)
Fajne było to pokolenie :-)
I zacytuję również Twoje zdanie: "jak będą okoliczności to pogawędzimy"
Również pozdrawiam z uśmiechem :) Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)Piotrek:) uważam ze forum to nie miejsce na takie pogaduchy ;) (pisanie). Z tego co piszesz to jesteś Młodym "smakoszem" tańca... właśnie słucham .."puste plaże Juraty..." :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli pozwolisz to "kupuję" powiedzenia Twoich Przodków (Babci i Dziadka).....??? jak to kiedyś się pisało.."gorące jak słońce, szybkie jak wiatr" (właśnie wieje...) pozdrawiania z.....przesyła Małgosia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello Kasia - Mława
Jadę z Łodzi.
Widzę że dobrze interpretujesz emocje ;-)
Lubisz mężczyzn z lekką nutką romantyzmu ???
Pozdrawiam.
Piotr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też tam będę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jadę od 21 lipca.Bylam już w tym obiekcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Gosieńko.Szkoda,że w lipcu jedzie tak fajną ekipa.Ja jadę 11.09.2018 i jadę z okolic Koło,Konin,Turek.Jadę swoim skutkiem,więc jak coś mogłabym zabrać kogoś.Napisz jak było jeżeli możesz.Pozdrawiam.Martyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zazdroszczę Ci tego terminu. Ja byłam rok temu od 16 sierpnia i to był fantastyczny czas ze wspaniałymi ludźmi.pokoje, jedzenie, zabiegi i obsługa na dobrym poziomie. Wychodzę z założenia że luksusy ma się w domu a na ponad 3 tyg pobyt nad morzem w sezonie letnim na pewno nie byłoby mnie stać ..dlatego w tym roku również wybrałam Alme...tyle że we wrześniu. I tym razem mam zamiar czas wykorzystać tam na maxa czego i Tobie życzę a Tym narzekającym przesyłam wyrazy współczucia
Proszę o kontakt osoby wybierajace się do Almy od 10 września
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim- Fajnie, że ktoś napisał pozytyw nt. Almy. Jadę od 21 lipca, masz rację pobyt nad morzem przez 3 tygodnie w pełni sezonu...jestem pogodna, pozytywnie nastawiona do zycia osoba, więc wykorzystam ten czas na maxa. Tobie życzę dużo sloneczka i miłego pobytu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosia ...Bardzo dziekuję i wzajemnie.
jesli jedziesz samochodem to polecam zabrać ze sobą parwan, leżak, rower.. ...czajnik, korkociag , kieliszki (ja to nazywam podręcznym zestawem kuracjusza) jeśli oczywiście lubisz wino....napewno poznasz fajnych ludzi, z którymi wino dobrze smakuje.....ja miałam ekipę około 10 osób i szczerze mówiąc nie miałam czasu się nudzić.
Jesli lubisz zbierać grzyby to tam ich nie brakuje i wiele osób wracało do domu ze swoimi ususzonymi zbiorami :):)
Polecam tez wycieczki do Gdańska... autobus jest za rogiem ulicy i jedzie niecale pol godziny, a w Gdansku atrakcji moc- chocby jarmark dominikanski ....czy muzeum II Wojny Św.

Nastaw sie pozytywnie i nie zwracaj uwagi na standard ośrodka.....ja swojego pobytu w tej bądź co bądź ruinie nie zamieniłabym na żaden hotel 5 *( a porównanie mam :)))....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Anonim...dziękuję za podpowiedzi....liczę na fajnych ludzi..lubię tańczyć, humor, jestem pozytywnie nastawiona. Termin super środek lata. Mam nadzieje że zorganizuje się fajna ekipa ludzi do tzw. tańca i różańca :) Szkoda że ciebie nie będzie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello Anonim
Ślicznie dziękuję za informacje.
Bardzo proszę napisz kilka informacji dotyczących sprawdzonych miejsc, restauracji, klubokawiarni gdzie można miło, sympatycznie spędzić popołudnie lub wieczór. Czy są organizowane na terenie ośrodka wieczorki taneczne lub gdzie można w pobliży Almy dobrze spędzić czas przy dobrej muzyce i lampce dobrego wina ?
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj,

W samej Almie są organziowane wieczorki z DJ. Mozna na miejscu kupic piwo. My jeżdziliśmy do Biedronki lub Lidla dodatkowo po jakies przekaski i swoj alkohol(w sumie nie wolno bylo, ale mielismy). Na przecwiko przy campingu jest mały bar i tam też były organziowane rózne "potańcówki", trzeba było robic rezerwacje.
Pozatym w samym Sobieszewie kojarze jeden lokal gdzie były dyskoteki, ale ja tam nie byłam. Nie kojarze nazwy ulicy, ale o ile dobrze pamietam jest przez sciane z Pizzeria.....czy gdziekoliwek jest dobre wino?? hmm watpie...polecam kupic sowje i we własnym gronie wypic np w altanie przy Almie lub pojechac do Gdańska.

Jeśli chodzi o rybę to baaaardzo polecam smażalnię Tawerna Delfin czy jakos tak- ryby zawsze pyszne, smazone, wedzone na miejscu i pyszne piwo z browaru Amber.Zdecydowanie nie polecam smazalni tez przy tej samej ulicy, jakies 50 m wczesniej( ona tez jest przez sciane z pizzeria). Tam mialam srednia przyjemnośc jeśc ości w panierce...brrr.
W Gdańsku bardzo polecam Alioli na tej drodze do Gdyni...przejezdzalismy tamtedy rowerem i niechcacy na nia wpadlismy....jak jestes z Wawy to wiesz jak dobrze tam mozna zjesc:)

I oczywiście polecam organizowanie grilla. My robilismy kilka razy- raz na 40 osób chyba- zakupy w Biedronce, wspolne przygotowanie altany, grilli, mieska i róznych przekasek....jak chcielismy cos na szybko zjeśc to kupowalismy grill jednorazowy i miesko i tez bylo super :):)

Wariantów jest wiele, napewno nie bedziesz sie tam nudził :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej! Czy jest możliwość wypożyczenia roweru?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Tak, jest w hotelu obok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swój własny można zabrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj anonim
Ślicznie dziękuję za wszystkie cenne informacje !!!
Ja biorę własny kocyk plażowy, wiatrochron, kieliszki, korkociąg, żelazko, ulubione ręczniki i kosmetyki do opalania i dużoooo pozytywnej energii :-)))
Jak będziesz w pobliżu to zapraszam na lampkę dobrego wina w towarzystwie przystojnego mężczyzny ;-)
Gorąco pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotr...ale kusisz. ..a co jeśli rzeczywiście zajrzę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to co ??
Spędzisz upojny dzień na plaży, skąpana w słonecznym blasku z morską bryzą na polikach.
Pewnie właśnie teraz się uśmiechasz i przypominasz sobie jakie to miłe uczucie i wiesz że tego chcesz i bardzo chętnie byś przyjechała tylko musisz Sobie zorganizować wolny dzień.
Hmmmm ....
"no może nad morze, ..." myślisz Sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma wieczorków w Almie . Jeden na powitanie i na zakończenie. Potańczyć można w Tawernie ulica na przeciwko sklepu GOLOBI. Byłam w maju. Pozdrawiam Małgorzata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz jest koleżanka od 1 i to samo powiedziała. Dzięki Małgorzata, pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Również jadę w tym terminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka ja jadę we wrześniu do Almy :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Renato.
Z tego co wyczytałam to jedziemy chyba na ten sam turnus wrześniowy.Skąd jedziesz?Ja jadę z Wielkopolski swoim skutkiem.Moze jesteś gdzieś po drodze.Może się jakoś spikniemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam jadę z Bydgoszczy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Cię Renato :)
Jedziesz swoim autkiem? Ja jadę swoim i skoro piszesz Renia, że jedziesz z Bydgoszczy to jak cos mogę trochę zboczyć z trasy i możemy dalszą część drogi pokonać wspólnie :).Pozdrawiam Martyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja jadę we wrześniu pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, tez wybieram się do Almy od 10 września, mieszkam w Bydgoszczy. Byłam trzy razy w sanatoriach i było wspaniale! ( Duszniki , Kołobrzeg, Krynica Zdrój ). To prawda, ze ważne są: dobre zabiegi i mili kuracjusze. Hej, zaczynamy nową przygodę!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Dana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej.Ja wybieram się do almy 11 września.Skąd jedziesz?Martyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podoba mi się :) ale jadę później :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No super! szkoda, że jadę później :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bee a kiedy później jedziesz? Ja mam termin od 10 września. .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę na turnus wcześniejszy, od 16.08. Bee
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja też jadę 16 sierpnia , a skąd jedziesz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kasiu, jadę z Radomia. A Ty? Bee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,ja też jadę od 16.08.18 r.,z Olsztyna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja też jadę na turnus do Almy od 16 sierpnia. Aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Ja też jadę w tym terminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Anonimowy! W którym terminie? Bo tu kilka się przewija?w większości pod postem Piotra grupa na wyjazd 21 lipca, a ty? Pozdrawiam ciepło w chłodna Zośkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z Łomży w terminie 1.06do 24.06 2018 . Moze ktoś z okolic w tym terminie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie to słodkie ;-)
Zakładasz wątek "Sanatorium Alma Gdańsk Sobieszewo - Lipiec 2018" a dołączają komentarze ludzie z turnusów z czerwca, sierpnia.
Moi drodzy, turnus w lipcu 2018 w Almie w Sobieszewie to będzie super turnus. Już zebrała się grupa bardzo zacnych i wesołych kuracjuszy. Nie czekajcie przepisujcie się na nasz turnus na 21 lipca !!!
Zbieramy mega ekipę na wspólną rehabilitację :-)
Piotr ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Regionalna gastronomia w Sobieszewie:

Tawerna rybna ROBINSON ul. Falowa 10 tel.: 518949329
Restauracja BURSZTYNOWA ul. Turystyczna 9A tel.: (58) 3080999
Tawerna DELFIN ul. Turystyczna 1 tel.: 608 894278
Restauracja FLAMINGO ul. Turystyczna 8 tel.: (58) 3239080
Restauracja SOSNOWA ul. Falowa 8 tel.: (58) 3080063
Tawerna POD ŁOSOSIEM ul. Trałowa 20 tel.: 503 176509
Bar POD TĘCZĄ ul. Tęczowa 2 tel.: 531 862451
Bar Przystań PTASI RAJ ul. Nadwiślańska 139B tel.: (58) 3239191
Smażalnia ryb STER ul. Radosna
Bar POD BRZOZĄ ul. Falowa 5
Bar KEJA ul. Falowa 11

Kto się pisze na owoce morza ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ja i JA jestem smakoszką owoców morza i krajobrazów , ciekawe czy pana , panie Piotrze poznam, hi hi !!ja jestem wesolutka , wesoła ale niekonicznie kocham tłumy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Alice B-stok
Z owoców morza najbardziej lubię barana wykąpanego w morzu ;-)
Ale na Bałtyckiego Łososia chyba dam się Tobie zaprosić.
Po za pięknymi widokami lubię zbierać bursztynu na plaży a wiem gdzie czasem bywają w tej okolicy :-)))
Więc jest prawdopodobne że się kiedyś spotkamy przy zachodzie słońca....
Do zobaczenia Pani Alice B-stok :-)
Piotr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej Piotr, zostałeś gwiazdą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

socjometryczną gwiazdą :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej być znanym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie chciałam cię urazić.... przykro że tak odebrałeś. Miłego popołudnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, nie, nie uraziłaś mnie :-)
Nawet przez myśl mi to nie przeszło :-)
Bardzo cenię szczerość i otwartość.
Lubię ludzi którzy mówią szczerze to co myślą w przeciwieństwie do tych którzy anonimowo narzekają.
A z Tobą bardzo sympatycznie się konwersyjne :-) :-*
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ,
zacytuję co mawiała moja Mama
"Wiele rzeczy w życiu przychodzi z wiekiem,
Człowiek cały czas uczy się być człowiekiem,
Tylko głupcy myślą że wszystko wiedzą".
to tak nostalgicznie dziś.....pogoda sprzyja do przemyśleń. Pozdrawiam z ponurej..........Małgosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Piotr, zostałeś gwiazdą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie obrazisz się jak dopisze że również głównodowodzącym. Pozdrawiam cieplutko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy można się jeszcze dopisać do tej ekipy lipcowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Małgosia niestety jadę 11 września a szkoda bo widzę że zbiera się fajna ekipa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Anonimowy123, pozostaje zmienić Tobie termin :). zapewne i na Twoim turnusie będzie sympatycznie. Pozdrawiam serdecznie Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Gosiu terminu niestety nie zmienię ale myślę że towarzystwo będzie wyśmienite. Jadę z takim przekonaniem, bo z dobrym towarzystwem przetrwasz wszystko. Pozdrawiam Anonimowy 123
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Towarzystwo to podstawa...a odnośnie terminu....pisać zawsze można o zmianę :). Życzę Tobie miłego popołudnia Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja również jąder 10 września z Bydgoszczy :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja również jadę września z Bydgoszczy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej...Anonimowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anonim ja jadę w tym terminie co Ty 11 września mam nadzieję że nam również uda się zebrać taką fajną ekipę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Anonimowy 123 :)
Oczywiście , że uda się skręcić fajną grupę osób :) - taką mam nadzieję. Zakładam , że ekipa będzie pozytywnie zakręcona i pobyt będzie warty wspomnień. Pozdrawiam Martyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jadę 10 wrzesnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam to się na pewno spotkamy tez mam termin 10.09
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd jedziesz Reniu ja z Torunia też 10 września
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Bydgoszczy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawie z Bydgoszczy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalazłem test o sanatoriach w internecie.
Jedno z pytań brzmiało:

Czy kuracjuszom w sanatorium bliżej jest do:
A) butelki alkoholu
B) łóżkowych igraszek
C) gabinetu lekarza

Nie doszedłem do końca testu i nie poznałem odpowiedzi ale ciekawie będzie jak poznam wasze sugestie ...
Co o tym myślicie ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Piotr....hm....Jak dojdziesz do końca testu podziel się z nami wrażeniami :).Pozdrawiam Małgosia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Piotr, szkoda że nie jedziemy w tym samym terminie. Mam nadzieję że w mojej grupie też będzie tak pozytywnie zakręcona osoba. Pozdrawiam Anonimowy 123
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie bliżej do .....kościoła, bo dzięki temu mam więcej gości u siebie.
Może opowiem jak to działa, ale nie tu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm brzmi ciekawie i interesująco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm, w tym wieku się czasami nie dochodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm, przed sześćdziesiątką czasem tak się może zdarzyć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do kuracjuszy Almy :
Jeśli macie pomysły jak spędzić wspólny czas po zabiegach to podzielcie się proszę Waszymi doświadczenie w innych sanatoriach. Może wykorzystamy je w Almie ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyda wam się zgrana grupa ludzi. Obecnie jest mój znajomy i Alma nic nie organizuje, a turnus każdy z sobie.... Pozdrawiam życzę miłego pobytu anonim 73
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Anonim 73
To cenna informacja !
Wiec lepiej nie czekać aż Alma coś zorganizuje tylko wyjść w własną inicjatywą i pomysłami od samego początku ;-)
Z ponad dwustu kuracjuszy na pewno wyłoni się grupa która oprócz leczniczych zabiegów będzie chciała aktywnie i miło spędzić popołudniowe godziny na garden party, biesiady, spotkania towarzyskie lub inne pląsy i dancingi, psoty i rechoty :-)
Będzie dobrze :-) :-) :-)
To już za dwa miesiące ...

Pozdrawaim

Piotr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jesteś super facet szkoda że jadę w czerwcu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elo Ulala
;-) uśmiechnij się do ZUS
Może są jeszcze miejscówki na mega turnus od 21 lipca 2018?
Zapowiada się jupiiii !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj się będzie działo...
;-) ... mydełko FA
Bądź moją królową, taką wyjątkową
:-)
;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czytam czytam i zaraz mi się uleje...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też żałuję ,że jadę w czerwcu .Bo na lipiec szykuje się fantastyczna grupa. Pozdrawiam lipcowych kuracjuszy Almy :-) Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosia myślę że w czerwcu też stworzymy taką grupę pozdrawiam.Ulala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj ~anonim 178.36.122.* :-)
Trochę na to liczę. Ja jadę od 26 czerwca. zatem do miłego zobaczenia.Pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda bo ja od 1 czerwca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka szkoda. Smuteczek. Pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ulka jade od 1 czerwca z poznania na pewno bedzie super pozdrawiam babcia hania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, byłam w ubiegłym roku w lipcu, sami organizowaliśmy taneczne wieczory w fajnym miejscu w centrum Sobieszewa. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Hanka
Proszę podziel się informacją gdzie dokładnie jest to fajne miejsce w centrum Sobieszewa?
Ktoś wspominał że jest dyskoteka przy pizzerii, czy o tym miejscu piszesz ?
Proszę podziel się wiedzą i doświadczeniem co i gdzie jest warte uwagi na tej małej wysepce ?
Z góry dziękuję za każdą informację...
Pozdrawiam serdecznie.
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, organizacją wieczornych spotkań w Clubie muzycznym przy pizzerii zajmowali sie panowie Piotr i Paweł:) więc szczegółów nie znam ale wiem, że uzgodnione było z właścicielem wejście 3 -4 razy w tygodniu na minimum osób ok. 30-40, przy czym za wstęp nie płaciliśmy, jedynie zamawialiśmy napoje przy barze zresztą w bardzo rozsądnych cenach. Napoje były dostępne stosownie do potrzeb, w ofercie było nawet doskonale białe wino:) Muzyka naprawdę dobra, lokal jest niezbyt duży i było bardzo gorąco, ale wspomagaliśmy się wiatrakami :) dosłownie ok. 10 minut od Almy, o ile dobrze pamiętam ulica Radosna. Turnus również w lipcu, pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Hanka.
Ślicznie dziękuję za informację i bardzo promienie pozdrawiam :-)
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I ja tam wtedy byłam i też tańczyłam... Fakt, gorąco i...malutko miejsca do tańca... :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukam kogoś kto był od 26 06 2018 do 19 07 2018 jak było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie bylo az tak źle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam turnus LIPIEC 2018 Moze ktos z Bialegostoku jedzie w tym terminie? Trudy w podrozy w towarzystwie latwiej pokonywac. Pozdrawiam caly turnus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, tak, jadę w lipcu z Białegostoku, z pewnością jest nas więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, ja też jadę w lipcu z Białegostoku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też z Białegostoku ,pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam , ja też jadę z Białegostoku 21-07-18 , własnym małym autem , mogę zabrać kogoś za dopłatą. Piszcie na halkad@p.pl temat ALMA. jestem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

606 322 395 tel do alice , wyjazd 21-07
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam komplet chętnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Halo, halo...ja też jadę z Białegostoku, załapię się jeszcze na wspólną podróż? Oczywiście z dopłatą do paliwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę od 21 lipca z Białegostoku ale prawdopodobnie własnym autem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem pozytywnie nastawiona.Mam szczęście do ludzi.Do zobaczenia w Sobieszewie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie. Wybieram się do Almy na turnus od 21-go lipca. Jadę z Siedlec. Jestem całkowicie początkującą kuracjuszką i kompletnie nie mam pojęcia, co ze sobą trzeba zabrać (oczywiście poza dobrym humorem i ubraniami :-) i kompletnie nie wiem jak mam się tam dostać... Nie dysponuję samochodem. Szukałam połączeń transportem publicznym i niestety nie udało mi się znaleźć połączeń do samego Sobieszewa. Strony internetowe pokazują dojazd do okolicznych miejscowości, ale nie bezpośrednio (albo słabo szukałam...hmmm).
Może jedzie ktoś z Siedlec lub okolic albo z Warszawy? Chętnie bym się zabrała. :-D
I bardzo proszę o podpowiedzi co jest niezbędne, by ze sobą zabrać (poza wyżej wspomnianymi i korkociągiem :-D).
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam BeataSzk
Jak to w życiu, zawsze jest ten pierwszy raz :-)))
23:23 masz pkp z Siedlec do Gdańska 04:05. Do Sobieszewa z Gdańska jeżdżą autobusy komunikacji miejskiej.
Polecam zabrać własny ręcznik, mały czajniczek na kawusię, korkociąg, wygodne sportowe na spacery, małe szpilki na wieczorki taneczne, wygodne czułenka na codzień, klapeczki na basen i jeśli lubisz zacny look to turystyczne żelazko oraz zestaw plażowy ;-)))
Drobne podstawowe kosmetyki kupisz na miejscu. Hybryda na pazurki trzy tygodnie powinna wytrzymać...
Kilka zwiewnych casualowych kiecek i koszulek. Płyn do prania ręcznego i do zmywania w mini butelkach na miejscu w Globu. Leki które bierzesz lub mogą być potrzebne - mini apteczka. Kosmetyki do opalania i po. I dużoooo pozytywnej energii.
Więcej na
https://m.trojmiasto.pl/forum/Sanatorium-Alma-Gdansk-Sobieszewo-Lipiec-2018-t81

Ciepło pozdrawiam i do zobaczenia 21lipca w Almie :-)))
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziękuję za odpowiedź :-). A ten zestaw plażowy, to co? Przystojniak z wachlarzem? Hmmm... :-D
Nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie: o której trzeba się "stawić na miejscu?
Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello BeataSzk
Na miejscu najlepiej od samego rana.
Ja jadę dzień wcześniej (20 lipca).
Rano zawsze są kolejki i tłok
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

przyznaj się, że jedziesz wcześniej, żeby od rana "skanować" każdą panią, która przybędzie do ośrodka. Już spotkałam kilku takich kuracjuszy, a jeżdżę na rehabilitację z ZUS od wielu lat, więc wiem co mówię. Myślę, że rozpoznam Cie bez problemu. Jeśli tak będzie , stawiasz mi rower z wypożyczalni z tego hoteliku obok. Ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam E.M.
Tak masz rację. Interesują mnie kobiety ale tylko z bogatą osobowością otwarte na nowe wyzwania.
Lubię poznawać nowych ludzi i bardzo cenię czas spędzony na na prawdę interesujących rozmowach.
Nie wyobrażaj Sobie że postawię Tobie rower ;-)
Nie znamy się aż tak dobrze.
Pozdrawiam.
Piotr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahaha, przestraszyłeś się? A gdzie Twoja otwartość i szarmancja, którą błyskasz w tym co piszesz do różnych pań? Bez obaw, to był żart tylko. Gdybym potrzebowała sponsoringu, to uwierz mi, nie szukałabym go w sanatorium, bo to żenujące jest. Ale to nie temat na takie forum. Miłego flirtowania i uwodzenia na forum, może uda Ci się już tu coś "upolować". Pozdrawiam i do zobaczenia za 3 tyg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witaj E.M.
Forum to raczej miejsce na wymianę doświadczeń co do pobytu, wyjazdu, organizacji. To miejsce aby zdobyć cenne informacje. Często pojawiają się to osoby które jadą pierwszy raz i potrzebują wiedzy jak i co ogarnąć.
Zanim ktoś coś opublikuje powinien się zastanowić jaką informacją chce się podzielić aby bardziej pomóc innym a nie ich oceniać.
Jestem pozytywnym człowiekiem i nie po drodze mi z osobami które oceniają innych na forach.
Cenię pozytywne osoby które chcą czerpać radość z życia i cieszyć się pobytem w sanatorium.
Jeśli chcesz miło spędzić czas na tym wyjeździe to zapraszam do wspólnej zabawy :-)))
Jeśli masz fajne pomysły na pogodę i niepogodę to proszę podziel się pomysłami na tym forum.
Do zobaczenia Ewa w Almie.
Życzę dużo uśmiechu w życiu.
Pozdrawiam.
Piotr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jejku, zaczynam sie bac......wyglada , ze to co "mowia" o sanatoriach to prawda:-( Piotrze, poradz nowicjuszom by przezyc ten ..prawiemiesiac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Kuracjuszka60
Na forach jest dużo stękaczy, januszów i nosaczy którzy żyją z hejtu, narzekania i opluwania innych. Unikam takich osób. Moja przyjaciółka była w Almie i faktycznie ośrodek nie jest z półki TOP10 ale osobom które oczekują wysokich standardów polecam prywatne sanatoria lub rehabilitację w miejscu zamieszkania (nocujesz w domu).
Nie licz że zabiegi uczynią czarodziejskie cuda. Mogą poprawić zdrowie ale na gimnastykach poznasz ćwiczenia które w domu będziesz mogła sama robić.
Jak przeżyć ?
Znajdź ludzi/przyjaciół z którymi będziesz mogła spędzić sympatycznie popołudniowy i weekendowy czas.
Na weekendy można odwiedzić swój dom jeśli mieszka się w miarę blisko.
Brak pralki może być co dla niektórych wyzwaniem oraz ograniczony dostęp do żelazka też może być.
Jak by co to ja biorę swoje żelazko.
Ale termin wakacyjny, okolicę piękne, morski klimat. Z tego można korzystać na 200 % !!!
Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Ja z moim kręgosłupem powinienem chodzić lub tańczyć więc pewnie często będę spacerował po pięknej plaży i zbierał bogactwa Bałtyku.
Jak troszkę poszukasz to na pewno znajdziesz również coś dla Siebie.
Jest sporo kawiarenek, restauracji, klubów, pubów gdzie można się wybrać na miejscowe przysmaki, regionalne piwo, potańczyć lub po prostu miło pogawędzić.
Pogody tylko nam życzę i do zobaczenia :-))))))
Pozdrawiam.
Piotr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki, Piotr za dobre sliwa. Jade dopiero w pazdzierniku i postaram sie "dobrze przygotowac" zwlaszcza ducha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę do Almy komercyjnie i nie narzekam. Płacę 150 za dobę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ponownie. Skontaktowałam się z Almą i otrzymałam informację, że, cytuję: "czajniki dostępne są na korytarzach, żelazko i suszarka do wypożyczenia w recepcji". Zawsze to jakieś wolne miejsce w walizce na dodatkową kieckę. ;-)
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poprawny link:
http://gdanskwyspasobieszewska.pl/pl/jak-dojechac/jak-dojechac-na-wyspe-sobieszewska/
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja naiwna myślałam, że mnie jedną zapraszasz w odwiedziny i na tańce do Almy... ;-) Żartuję. :-))) Zajrzałam na to forum trochę przez przypadek. Gratuluję aktywności, energii, planów i optymizmu... żałuję, że tam gdzie ja jadę nie funkcjonuje forum kuracjuszy...:-(
W Sobieszewie byłam bardzo zadowolona z masażu, "kriosauny", hydromasażu. Polecam też (dla urozmaicenia zamiast autobusu) tramwaj wodny do Gdańska. Na wyspie jest Informacja Turystyczna, warto zajrzeć i dopytać o atrakcje. W hotelu obok wypożyczenie roweru było drogie (ok. 100zł). Taniej jest w ośrodku bliżej plaży.
Pozdrawiam i trzymam kciuki, żeby wszystko udało się tak jak w AleksieK :-)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj ~A~~a!
Jeśli mogę podpowiedzieć, chcesz nawiązać kontakt z grupą która jedzie do Twojego sanatorium...jest Fajna grupa sanatorium ZUS na fb...ludzie bardzo pomocni, pełni optymizmu ..polecam tam nawiązać kontakt. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest ktoś kto jedzie do almy 5 pażdziernika
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję poszukać forum na październik lub założyć własne ;-)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja właśnie dostałam "przydział" . jadę od 6 października 2018i choć mam już spore "doświadczenie to To będzie mój pierwszy raz ;-)
zapraszam do kontaktu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam turnus od 06.10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


hej Wladeczek, przejdź wiec może na nasze formy tzn jadących w październiku ;-))
ps. skad jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj kuracjuszko60 przejdźmy na forum Alma październik 2018 jest tam już parę osób ja mam skierowanie od 6 z ZUS - i jadę z Torunia ale jeszcze nie wiem jak tam dojadę pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jadę od 5 października z Łodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Piotr przejdź na forum październikowe ;-)
tam już kilka osob zgłasza ze jedzie w październiku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak :) ja mam na 6 października
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję. Nie udało się z nikim skontaktować na fb ale... nie szkodzi. Pozdrawiam i życzę aby pobyt w Sobieszewie miał więcej plusów niż minusów. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a dokąd jedziesz, jeśli możesz powiedzieć. Może ja tam kiedyś byłam ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do Almy Sobieszowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie ! Ja też jadę z Siedlec na turnus od 21 lipca. Czy już zdecydowałaś ? a może już wykupiłaś bilety ? Ja jestem na etapie szukania dobrego połączenia.Czy możemy się jakoś skontaktować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beato SZ proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem i witam. Wybieram się w piątek (29.06.) na PKP, aby zweryfikować sugestię p. Piotra i kupić bilet.
Nie wiem, jak możemy konkretnie się skontaktować J14 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ponownie! może spotkajmy się,które miejsce ewentualnie proponujesz np.jutro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem z kim rozmawiam... Czy z "anonim" czy z "J14"... I nie wiem kiedy miało być to "jutro"...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

P.Beato sprawdziłam połączenia z Warszawy,pociągi są dużo pózniej w Gdańsku.Prawdopodobnie zdecyduję się na ten 23.23.Jeśli również się zdecydujesz to poproszę o info.Czy jakiś inny pomysł ?J14
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomysłu innego nie mam. Możemy skontaktować się bardziej bezpośrednio poprzez maila (chyba mogę tutaj podać nie łamiąc zasad RODO) : BeataSzk@interia.pl. Pozdrawiam J14
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj J 14
Możesz jechać razem z BeataSzk.
Będzie wam raźniej :-)
Sugerowałem Beacie PKP
23:23 masz PKP z Siedlec do Gdańska 04:05. Do Sobieszewa z Gdańska jeżdżą autobusy komunikacji miejskiej (112 i 186) prawie z pod dworca PKP.
Si ju w Almie.
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czesc..
ja wyjeżdżam jutro.. nie moge sie doczekac i jestem bardzo ciekawa jak bedzie...
jade pierwszy raz...mam nadzieje ze poznam kogoś kto zna te okolice...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej Aga
Ja też. Z tą małą różnicą, że wyjeżdżam jutro w nocy .:-) Do miłego zobaczenia Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, dziewczyny! Napiszcie jak Wam tam jest? Jak sie rozejrzycie jakies praktyczne porady co wziac a co calkiem nie jest przydatne. Milego pobytu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cicho sza, tak długo trwa poznawanie że czasu nie ma pisać, a my tu czekamy w kolejce na turnus i wieści . Ze zmeęczenia po rehabilitacji ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam jestem obecnie na turnusie. Nie jest źle da się przeżyć. pozdrawiam przyszłych I obecnych kuracjuszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Proszę o informację czy jest tam WiFi, czy muszę mieć mobilny internet i czy jest parking dla kuracjuszy? Ile kosztuje telewizja w pokoju i dodatkowe sprawy? Wiem z doświadczenia, że w sanatoriach pobierają opłaty, chociażby za tv, za parking, jakieś klimatyczne itp. Wolałabym być przygotowana na takie wydatki. Jeśli to nie problem, to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. Ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Wifi słabe ale jest. Telewizor 100 zl za caly pobyt od pokoju wiec mozna sie zlozyc. Chyba że trafi sie na kogos kto może nie oglada telewizji. Parking 120 zlotych za caly pobyt. Klimatyczne nie wołano ale nie słyszałam jeszcze o tym że jest pobierana oplata. Czajniki sa na korytarzu żelazko podobno dostępne w recepcji ja mam swoje. Jedzoonko ok pokoje sprzatane co dwa dni nie jest źle. Trzeba byc I ogarnąć a wszystko bedzie napewno dobrze.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam :-) czy są pokoje z balkonami ?chodzi mi np pranie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej
Brak balkonów, mozna zabrac 2 gwoździe i kawałek sznurka i klamerki do prania i zrobic suszarke w oknie w niektorych oknach juz tak zrobione,wtedy lepiej suszyc pranie, ale na korytarzach stoją suszarki.Ogólnie nie jest źle, słabe zabiegi i ordynator kiepski na zebraniu nie można zdawać pytań tylko indywidualnie oko w oko. Opieka medyczna kiepska, lekarz dyzurujacy mówi aby zgłosić się do swojego lekarza. Tylko morze jest ekstra, a Sobieszewo to miejscowość jak wieś. Polecić mogę tylko wycieczkę melexem po Sobieszewie za 10 zł, bardzo ciekawie opowiada kierowca - przyjemny młody człowiek. Miłego pobytu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trasa rowerowa dookoła wyspy, mnóstwo leśnych ścieżek, Wieża Ciśnień, Rezerwat Ptasi Raj, Rezerwat Mewia Łacha (2 części, po obu stronach Przekopu Wisły, po stronie Sobieszewa z wieżą widokową), przeprawa do Mikoszewa...itd. Dużo ciekawych miejsc. Fakt, nie kurort ale to akurat zaleta. Wielu wrażeń!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki za info, to ważne sprawy. Pozdrawiam cieplutko. Ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ortografia: ,,ze mną" pisz oddzielnie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To rada dla.dzielnego Piotra. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki anonim.
Choć w życiu "ze mną" bardziej mi pasuje razem niż oddzielnie ;-)

"Ona była w kuchni i przygotowywała jajka na miękko. Gdy on wszedł odwróciła się i powiedziała:
- Musisz się ze mną kochać... natychmiast !
Jemu oczy się zaświeciły. Nie zwlekając, aby się rozmyśliła dał jej wszystko co chciała. Właśnie tam na stoliku kuchennym
Potem ona powiedziała
- Dziękuję
I odwróciła się do swoich zajęć.
Trochę bardziej niż zdziwiony zapytał:
-O co chodzi?
Ona wytłumaczyła:
-Minutnik się popsuł."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jade z lodzi .turnus od 22 lipca
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

turnus w Almie rozpoczyna się 21 lipca, więc nie spóźnij się "Anonimie"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też tam będę od 21. lipca. Niestety, nie jestem rozrywkowy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotr nadrobi za wszystkich....odnoszę wrażenie, że to znawca organizowania czasu w sanatorium, zapewne był już nie jeden raz, taki trochę wodzirej... aż nadto.....czasem człowiek potrzebuje odrobiny spokoju i wyciszenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

wystarczy, że będziesz towarzyski. Rozrywkowa to jest młodzież. Do zobaczenia za tydzień. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w jakim wieku ogulnie sa ludzie w sanatorium jade pierwszy raz a nie ukrywam ze lubie dobrze zabalowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszyscy są w wieku produkcyjnym :) czyli od 20 + do. 60.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do 60+
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam 4 dyszki niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A dlaczego niestety??? 40 to super wiek. A kiedy jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello Jarek
Średnia wieku to około 40
Ja mam 40+ :-) i lubię dobrze spędzać czas.
Może pokój razem przygarniemy.
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrząc po ,, Piotr 1968'' to chyba 50+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

witam ja bede od 22 to jest od niedzieli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno przed siedemdziesiątką ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno Skorpion ♏,umiejętnie wykorzystuje sytuację, lubi być sponsorowany, uważajcie miłe Panie na Pana Piotra1968
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda.
Należy na mnie uważać.
Piotr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry ~Kuracjusz
Trafiłaś w 10 !!!
Jestem już w Almie.
Znajdź mnie a mam dla Ciebie prezent :-)
0,7 mega sztachetnego szkockiego płynu czeka na Ciebie ;-)
Pozdrowionka dla Ciebie i wszystkich kuracjuszy z wakacyjnego i słonecznego turnusu Lipiec 2018 !!!
Yupppiiiii.
Piotr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Piotr,
Czy ten wysoki ,krótko ostrzyżony mężczyzna to tajemniczy Pan Piotr 1968?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Piotr,
Czy ten wysoki ,krótko ostrzyżony mężczyzna to tajemniczy Pan Piotr 1968?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Towarzyski, zabawny mężczyzna , o wszechstronnych zainteresowaniach. Lubi taniec i dobrą zabawę :)
W dni słoneczne spotkasz go na plaży , rozkoszujacego się widokiem pięknych kobiet , opalajacych sie na kocykach.
W przerwie zanurza się w falach Bałtyku .
Może mnie znajdziesz Panie Piotrze 1968. Miłej zabawy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to blondyn?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry wszystkim.
Dziś spotykamy się w Klubie Muzycznym STER.
Serdecznie zapraszam wszystkie Panie oraz Panów.
Specjalnie dla nas startujemy z muzą o 19:00.
Strój: sportowe klimaty lub szaleństwo modowe.
Piotr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No raczej ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ach ta popularność... ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj tam, oj tam... Pani Piotrze, lubisz być podziwiany i być w centrum uwagi, skromność stoi obok ;)
A jak na parkiecie, dajesz radę?...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę Piotrze ,że też bawicie się w Sterze. Fajnie ciesze się ,że i Wam przypadł do gustu. Pozdrawiam ciepło obecnych kuracjuszy Almy ;-)
Gosia 15
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry Gosia 15
Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystkie informacje !!!

W skali 0-10:
Jedzonko oceniam na 8 a nawet 9
Personel 9-10
Pokoje 7-8
Okolice 10
Pogoda 10
Rozrywka 10 !!!
Wczoraj dyskoteka
Dziś wieczorek taneczny
Jutro grill
A to dopiero początek turnusu.
cdn... :-)))
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry ~Kuracjusz
Dwa miesiące (luty, marzec) byłem przykuty do wózka inwalidzkiego z 5% szansą na skuteczną operację.
Świadomość bycia warzywem do końca życia nie jest miła. Były dni że rozważałem również myśli jak odejść z tego świata aby nie być ciężarem dla bliskich.
Cudem operacja w kwietniu postawiła mnie na nogi. Trzy tygodnie uczyłem się chodzić od początku krok za krokiem jak roczne dziecko. Często były łzy szczęścia na moich policzkach.
Dziś odczuwam lekki ból ale wszystko jest na dobrej drodze.
Chcę chodzić, chce tańczyć, chcę cieszyć się każdą chwilą, chcę normalnie żyć.
Chcę również pokazać innym że można pokonywać to co niemożliwe.
Cieszę się że mogę być z Wami bo jesteście na prawdę bardzo fajnym turnusem i cieszę się że mogę tak jak Wy, chodzić, tańczyć, śmiać się i kożystać z rehabilitacji.
Czy na parkiecie daję radę?
Staram się aby partnerka przede wszystkim miał komfort w tańcu i czuła się kobieco. Czy mi to dobrze wychodzi to pytanie raczej do pań ... ;-)
Tak, lubię być podziwiany bo jest to dla mnie doping do rehabilitacji i czuję że daję radę być normalnie funkcjonującym człowiekiem. Niedługo mi to przejdzie.
Jeszcze raz pozdrawiam Wszystkich kuracjuszy z turnusu Lipiec 2018 i dziękuję że mogę z Wami cieszyć się pobytem w Almie.
Gorąco pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć Piotr! Napisałam na email którego podałeś.pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam gdzie i o ktorej jest ten wieczorek taneczny to znaczy dzisiaj w pponiedzialek tak mam to rozumiec pozdrawiam prosze o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry Jarek
Dziś o 19:30 ALMA robi wieczorek w sali restauracyjnej.
Organizuję we wtorek grilla. Jak co to to możemy pogadać o planach na kolejne dni oraz weekendy.
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry Gosia
Dzięki za e-maila oraz wszystkie informacje :-)
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj, Panie Piotrze ma Pan "coś za uszami", historia wyciska łzy w oku, nie znamy się ale miałam trochę lepsze zdanie o Panu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pozdrowiam i do zobaczenia wkrótce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Piotrze :-)
Cieszę się , że Ci się podoba. Najbardziej jednak cieszy mnie Twoje bardzo pozytywne nastawienie i umiejętności organizacyjne. W moim odczuciu nie ma takiej skali dla tak energetycznej pozytywki ja Ty. Pozdrawiam :-) Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze raz do Piotra
Zapomniałam dodać, że zazdroszczę obecnym kuracjuszom takiego super organizatora :-) :-) Pozdrowionka Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry Gosia 15
Na Waszym turnusie turnusie na pewno znajdzie się również osoba/y które będą organizować życie popołudniowe.
Ja myślę że będzie grupka pozytywnych osób, otwartych na wspólną zabawę.
Będzie też grupka która osób które będą grymasić albo obgadywać innych ale lepiej ich omijać, niech cieszą się swoim szczęściem ;-)
Jak chcesz więcej informacji to zadzwoń za kilka dni to powiem więcej szczegółów i co i jak i z kim.
Gosia, pozdrawiam z Almy.
Radości i uśmiechu życzę.
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello all
Krótka refleksja dla osób przed rehabilitacją, na rehabilitacji i po rehabilitacji:
:-)
https://youtu.be/4TDWlpc37ow

Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello all
Kolejna krótka refleksja...
Polecam do końca obejrzeć:

https://youtu.be/f-ZPus8eFNc

Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry wszystkim !!!
Jest już początek 21 lipca. Jestem już w Almie :-)
Pogoda 10 i taka jest przewidywana na cały tydzień.
Obsługa 10 i tak powinno pozostać. Pani Agnieszka jest MEGA ok.
Janusz z Klubu Ster - mega gość. Jutro organizuję ekipę w klimatach lat 80-90
Żarełko - jutro opiszę.
Pokoje - prawie PRL ale spoko. Kocham te klimaty.
Pogoda - wypasioba na maxa !!!. Na kolejne naście dnii, uwaga - słonecznie i totalnie bez chmurek...
Mrrrrrr..............
Tygryski są zachwycone ;-)
Cdn...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miłego pobytu Piotr. ☀️Obecnie nam świeci ☀ oby cały turnus. Pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry Gosia
Śliczne dziękuję za życzenia.
Tobie również życzę wszystkiego najlepszego i samych naj...
Gorąco pozdrawiam.
Piotr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czytam to forum i się głęboko zastanawiam czemu ono służy.Pan P. zrobił sobie świetną autoreklamę (boski Alvaro,król parkietu itp.)Panie jeszcze pana P. nie widziały i nie słyszały, a już się piszą na wspaniałe zachody słońca,szukanie bursztynu itp.Pobyt 3-4 tygodni na koszt ZUS-u to niezłe wakacje.W końcu to kurkatorium a nie sanatorium
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widzę że dużo wpisów Pana Piotra 1968 zostało wykasowanych, podawanie numeru telefonu na forum uważam za bardzo nierozsądne,, sanatorium się skończyło , w domu pewnie żona czeka, ślady trzeba pozacierać., z rozbawieniem czytałem kolejne wpisy,. Trzy tygodnie dobrej zabawy, na koszt państwa kto nie skorzysta i tak co roku na kolejnym turnusie. Pozdrawiam wszystkich czytelników tego forum i Pana Panie Piotrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie na koszt państwa..własne płacone składki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Turnus 21 lipiec 2018 w Alma w Sobieszewie się już kończy.
Dziękuję wszystkim kuracjuszom za przesympatyczną atmosferę.
Mam nadzieję "Do zobaczenia"
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Turnus rozpoczynający się 21 lipca 2018 r. dobiegł końca. Z uwagą śledziłam kolejne wpisy pojawiające się na forum, jak również opinie o Almie, które zniechęcały do wyjazdu. Po powrocie mogę powiedzieć, że pobyt w sanatorium spełnił moje oczekiwania: bardzo milili i profesjonalni rehabilitanci, pani Agnieszka i Asia w recepcji, Panie z kuchni i pokojowe, morze, piękna pogada (upał trochę dawał się we znaki- gorąco na zabiegach i w pokojach) i fajni ludzie. Piotrek fajnie,że byłeś i próbowałeś rozruszać towarzystwo, dzięki ci za to. pozdrawiam Wszystkich Kuracjuszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witaj. Jak numeri pokoju miałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

do góry