Widok

Sanatorium Alma

Witam jade na turnus od 26 czerwca z Torunia. Mam nadzieje,ze cos polepszylo sie w tym osrodku poprzednie komentarze zniechecily mnie .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też jadę 26 06 18 r z Białegostoku . Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozdrawiam do zobaczenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I ja jadę od 26 czerwca z pod Łodzi . Jestem pełna obaw po lekturze wpisów na forum. Może znajdzie się ktoś , kto mile wspomina pobyt w tym sanatorium i podzieli się z nami ? Do zobaczenia w Almie. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam turnus od 27 czerwca.Chyba jako nieliczna czesc kuracjuszy.Jak przyjade to wszyscy beda podobierani
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Gosiu ja z sieradza jadę mam nadzieję że będzie ok bo to mój pierwszy wyjazd i boję się strasznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Cię Sylwia :-)
Fajnie widzę ,że jest nas coraz więcej. Będzie dobrze. Pozdrawiam i do zobaczenia :-) Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mile wspominam pobyt w Almie.Bylam 2 razy.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jade z Zamoscia 26 .06.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale fajnie coraz więcej nas się odzywa. Pozdrawiam :-) Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś jedzie z okolic M Mławy w 12 kwiecień ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, też jadę od 26.06 i już się boję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejmy nadzieje że będzie ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monia jasne że będzie ok !!!
Przeczytaj mój komentarz dla Gosia 15 :-)
Będziesz zadowolona !!!
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, też jadę w tym terminie tzn od 26 06 2018. Bardzo się boję, zwłaszcza ze to mój pierwszy wyjazd do sanatorium. Może ktoś, coś podpowie , pocieszy, uspokoi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello Gosia 15 ;-)
Nie bierz serio komentarzy ludzi którzy chcą zaistnieć po przez głupie komentarze.
W rankingach ZUS to dobry ośrodek jak na możliwości i standardy ZUS.
Dobra rada na przyszłość:
Znajdź mapkę i wykaz ośrodków ZUS dla Twojego schorzenia.
Poczytaj opinie o zabiegach - to jest najważniejsze.
Przy wyborze ośrodka zasugeruj dwie lub trzy lokalizacje które wybierzesz. Czasem to pomaga.
Na 4*, klimatyzację i RTV z górnej półki raczej nie licz.
Jak już będziesz w Almie zasugeruj lekarzowi jakie obecne zabiegi były najbardziej skuteczne dla Ciebie oraz jakie są dla Ciebie mało komfortowe lub bolesne.
Tak na pocieszenie :
Sezon wakacyjny i nadmorskie klimaty. Baza zabiegowa na którą prawie nikt nie narzekał na forum a nawet chwalili masażystę i zaangażowany personel. Jedzenie spoko, więc uszy do góry i ruszaj Gosia 15. Wierzę że dasz Sobie radę i wrócisz zadowolona :-)
Gorąco pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ~Piotr1968 :-)
Dziękuje za wsparcie i informacje. Chyba byłeś już w sanatorium, może nawet w Almie skoro masz wiedzę na ten temat. Widziałam raczej pozytywne opinie o zabiegach rehabilitacyjnych. Myślę ,że da się przetrwać różne niekoniecznie komfortowe warunki jeśli tylko trafi się na dobre towarzystwo . Może będzie dobrze. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam : -) Gosia15
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Gosia 15 ;-)
Nie byłem jeszcze a Almie ale byłem w innych które na forach miały baaaardzo negatywne recenzje. W realu było mega fajnie. Najważniejsze to zabiegi i fajna ekipa z którą można miło spędzić czas popołudniowy. Lato, las, plaża, czego chcieć więcej oprócz słonecznej pogody. Narzekaczy którzy szukają dziury w całym jest sporo - chcą zaistnieć siejąc nie zawsze prawdziwe informacje oraz czepiając się że są komary w lesie, itp.
Gosia 15 - uszy do góry. Weź kocyk plażowy i podręczny zestaw kuracjusza i jeśli trafisz na dobrą ekipę to będziesz mega zadowolona !!!
Nie walcz z "marudami" bo przegrasz - jest ich zdecydowanie więcej ;-)
Do zobaczenia
Pozdrawiam i słoneczka życzę.
Piotr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj~ Piotr 1968 :-)
Fajnie , ze swoim optymizmem potrafisz zarażać innych ludzi. Dzięki Tobie optymistów będzie więcej niż maruderów :-)
A to ważne! Mogę zapytać ,jeśli to nie tajemnica ,czy też jedziesz do Almy od 26 czerwca? Oczywiście nie musisz odpowiadać .
Dziękuję, pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku w sanatorium :-) Gosia 15
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Gosia 15 :-)
Jadę zaraz po Tobie. Od 21 lipca. Od soboty ale chyba przyjadę w piątek 20 lipca koło południa. Obczaję okolicę co i gdzie i jak ;-) i aby nie stać w kolejce w dzień rozpoczęcia turnusu. Jest to dodatkowo płatne 100 PLN - odrobina szaleństwa na dobry początek. Widzę że jesteś pozytywną osobą i na pewno przyciągniesz super ludzi z którymi spędzisz miłe chwile podczas turnusu. A jest co zwiedzać i gdzie spacerować. To mega fajny odcinek od Sopotu przez Gdańsk, Mikoszewo, Stegnę, Sztutowo aż po Krynicę Morską. Jeśli będziesz samochodem to luksus. Jeśli nie to na pewno kogoś zamówisz. Sama wyspa też ciekawa. W hotelu obok można pożyczyć podobno rower i jest fajna trasa rowerowa wokół wyspy.
Twój wyjazd zdecydowanie będzie udany!!!
Jak już będziesz to odezwij się co i jak.
Kiedy są wieczorki i czy regionalny Amber jest dobrze schłodzony ;-)
Ja na pewno wybiorę się na bursztyny. Wiem gdzie są prawie zawsze. Co roku zbieram słoiczek :-)
Gosia 15 trafisz na dobrą pogodę i unikalny nadmorski klimat. Jest tam rezerwat ptaków a one wiedzą najlepiej gdzie jest dobre miejsce.
Jak będziesz chodzić na spacery to pomyśl czasem o mnie i napisz jak się czujesz...
Gorąco pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj~ Piotr 1968 :-)
Widzę ,że jesteś dobrze zorientowany w tym terenie. Ja niestety nie , dlatego tym bardziej dziękuje za wszelkie informacje i link do wiedzy. Bardzo lubię spacerować oraz jeździć rowerem i odkrywać różne ciekawostki krajoznawczo przyrodnicze. Nigdy nie zbierałam bursztynów ale być może uda mi się odnaleźć właściwe miejsce. Będzie to ciekawe doświadczenie :-) Niestety nie będę samochodem. Na pewno odezwę się , podzielę swoimi spostrzeżeniami i odczuciami. Pozdrawiam :-) Gosia15
A cha i z pewnością pomyślę o Optymiście, który rozgonił moje "czarne chmury" :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bravo,za pozytyw i energie, p.Piotrze,omijam z daleka wampów,pzd,i być moze sie poznamy
Brawo!!!!

Brawo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tuchola wita jadę też 21 lipca moje pierwsze sanatorium i już mam obawy po wpisach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Janek! Też po wpisach miałam mieszane uczucia ale Piotr1968 (popatrz na jego wpisy) trochę zmienił moje nastawienie. Na pewno przetrwamy, w zgranej grupie damy rade. Do zobaczenia w Almie. Pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Janek, witam na pokładzie statku do Almy.
Pierwszy raz kiedyś musi być ;-)
Jak lubisz grillować i trochę potańczyć to spokojnie dasz radę przyjacielu.
Jest spory wybór restauracji, klubów i miejsc gdzie można spędzić dobrze popołudniowy czas. Morze, plaża i super wakacyjny termin !!!
Wszystko w rękach aktywnych i kreatywnych kuracjuszy.
Planuję zacząć z grubej rury wieczorkiem zapoznawczym już w pierwszy wieczór !!!
Super bo w weekend. Później zobaczymy ile będzie fajnych osób do wspólnej zabawy. Już czuję że będzie dobrze :-)))
Pozdrawiam i do zobaczenia.
Piotr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka Piotr,
Już możemy odcinać kupony:) i ...ALMA. Pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Piotr,
Super plan jestem za..........Uzgodnij tylko z właścicielami.. Obecny turnus nie uzgodnił muzyki pod wiatą i na dywanik poszli, kolumny zostały im rekwirowane. Jest teraz znajomy z którym byłam rok temu w innym ośrodku stąd podpowiedzi dla nas. Miłego dnia. Pozdrawiam Małgorzata
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć Gosia :-)
Tak, masz rację. Na poprzednich turnusach pisałem oficjalnie podanie z zakresem imprezy i odpowiedzialnymi osobami.
Ale SPOKO
Są jeszcze inne sprawdzone miejsca na zewnątrz. Bardziej bezpieczne.
Będę dzień wcześniej to obczaję co i jak.
Może ognisko gdzieś zorganizujemy.
Zobaczymy na miejscu :-))))
Piotr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale fajnie !. Macie organizatora imprez taneczno - rozrywkowych i pewnie nie tylko. Szkoda ,że ja będę jeden turnus wcześniej. Pozdrawiam Gosia :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Małgoś!
Masz rację, Piotr1968 ma dużo pozytywnej energii, mam nadzieje że wystarczy jemu tej energii na cały pobyt :). Małgoś zmień termin i dawaj z nami ::) Pozdrawiam Twoja imienniczka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosiu, chętnie ale już za późno. Do mojego wyjazdu zostało 12 dni. Zazdroszczę wam trochę takiej fajnej ekipy i jej prowodyra. Oj będzie się działo, czuje to już teraz przez skórę . Pozdrawiam Twoja imienniczka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosiaczku, miłej atmosfery, trafnych zabiegów. Prawdę mówiąc choć się nie znamy z Piotrem to Piotr potrafi pisząc dodać optymizmu. Odezwij się jak tam będziesz...pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz rację Gosiu. Piotr jest chyba urodzonym optymistą i potrafi swoim optymizmem zarażać innych. Dzięki za wszystko. Pozdrawiam całe grono pozytywnie zakręconych z Waszego turnusu. Kurujcie się , odpoczywajcie i bawcie. Odezwę się z Almy :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

czasy komuny minely tylko ludzie sie nie moga zmienic ....kto tu dla kogo jest?dzięki kuracjuszom przdsiębiorca ma na "kieliszek chleba"i to nas sie powinno całować po rękach ,nie ma nas ,nie ma papu....
Natomiast jak kazdy zakład ma Regulamin i należy go przestrzegać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

wpis powyższy moj,dotyczy tłumaczenia się ,na dywaniku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witaj Alice
oraz nowi kuracjusze !!!
Masz rację co do Regulaminu.
Sanatorium to inna forma leczenia szpitalnego. Są godziny ciszy nocnej. Oficjalnie alkoholu powyżej 12% nie wolno spożywać na terenie. Kożystanie że sprzętów ośrodka (kolumny pod grzybkiem) wymaga pozwolenia właściciela.
Często ludzie mylą Sanatorium z Wczasami All Inclusive.
Za naruszenie Regulaminu "dywanik" jest tylko ostrzeżeniem.
Na poprzednich turnusach kilka osób wyleciało za alkohol z karą zwrotu kosztów pobytu w Sanatorium (3500 pln).
Jakoś podczas pobytu w szpitalu nikt się nie upija a w Sanatorium to uważa że można.
Dlatego proponuję organizować spotkania, tańce, alko, ogniska poza ośrodkiem.
22:00 cisza nocna i są sprawdzane osoby w pokojach, ale to dla bezpieczeństwa właściciela czy wszyscy są i czy "żyją" ;-)
Trzeba zanieść złoty środek pomiędzy Regulaminem o potrzebami Kuracjuszy.
Alma też nie chce mieć problemów a Kuracjusze oczekują dobrze zagospodarowanego czasu.
Od Kuracjuszy zależy dużo jak sobie organizują popołudniowy czas.
Mam nadzieję że będzie dużo fajnych ludzi i dużo słoneczka. :-)))
Do zobaczenia w Almie.
Pozdrawiam.
Piotr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Piotr 1968:-) Obiecałam, że napisze więc zacznę od pozytywow. Okolica ładna, tuż za oknem las. Plaża trochę ponad 1 km no i morze. Można spacerować, odpoczywać i zbierać bursztynu. Zabiegi takie siebie. Turnus zmierza ku końcowi. Zorganizowane były1 raz tance. Często też chodzimy potańczyć do Klubu Ster. W lokalnych barach zimne piwo i smaczna zupa rybna. Nie polecam ryby w Robinson po drodze na plażę. Odmrazany w mikrofali i obsmazony a w środku surowy. W pozostałych lokalach ok. Często jeździmy do Gdańska autobusem, gdzie zwiedzamy, pływam statkiem... Sobieszewo to dziura jak nie ma pogody słonecznej to klapa. Śniadanie B wcześnie o 7,15 a zabiegi zaczynają się dla wszystkich dopiero o 8, 30.. Między zabiegami a obiadem pozostaje zbyt mało czasu by gdzieś wyjść bo obiad o 12. Po obiedzie znów zabiegi. Kończą się też różnie. Kolacja o 17. Kilka razy po kolacji jeszcze wykłady. Towarzystwo w pokoju super. Pozostałe byle jak. Żałuję, że nie zmieniłam terminu. Może byłoby weselej. Wasza grupa będzie fajna patrząc po wpisach na tym forum. Pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosia15 dzięki za info......wkleję to co anonim będący z toba na turnusie napisał..."
~anonim 94.254.231.*

(6 minut temu)

Jestem wAlmie jest okropnie brudno .Jedzenie ciagle to samo ,owocow brak .Wedlina najgorsxy sort ,pomidor....dwa plasterki i ser zolty dwa plasterki.Brak wycieczek .Rygor o22.00 cisza nocna.Obiekt zamkniety.Nigdy tutaj nie wroce.Ratujcie sie ludzie .Jedynie jak pogoda jest to ucieczka na plaze.Jedyny plus to masazysta Grzesio jest ok. "pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello Gosia15
Ślicznie dziękuję za wszystkie cenne informacje.
Z Klubu Ster będziemy korzystać :-)
Ludzie jeżdżą nad morze na świeże ryby nie wiedząc że tylko fladra jest dopuszczona do połowu w lipcu i sierpniu i chcą świeżego łososia :-)))
Norma że rozmrażany.
Pozytywnie że do trójmiasta jest blisko, plaża i las :-)
Gorące pozdrowionka Gosia15
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm anonim :-)))
Chyba pierwszy raz w sanatorium...
Znam trochę przepisy i dwa plasterki wędliny i dwa plasterki sera plus pomidor to norma zgodna z przewidzianymi kaloriami. Ja i tak tyle nie jem.
Cisza nocna 22:00 to standard !!!
Sanatorium to inny rodzaj leczenia szpitalnego. Jedziemy się leczyć a nie prowadzić nocne życie... ;-)
No i brak wycieczek. Hmmm...
Ci za niezorganizowany turnus. Nie robicie wycieczek ??
Trójmiasto, Stegna (kościół, muzeum bursztunów), Mikoszewo (bursztyny), Krynica Morska (latarnia), Kąty Rybacki (rezerwat żurawi), Sztutowo (muzeum), można jechać kolejką wąskotorową, Jantar(pasieka u strusi, muzeum owadów), Sopot (Monciak, kościoły, zabytki), Gdańsk (ul. Długa, starówka, ...)
Jest tyle możliwości latem !!!!
W tym roku byłem w Montenegro w ☆☆☆☆ i tak w sekrecie to żarcie też się powtarzało ;-) wiesz że codziennie była jajecznica i wędlina tego samego rodzaju.
A co do obiektu, pewnie liczyłeś że będzie otwarty całą noc aby każdy mógł wejść i wyjść. To też standard w wielu placówkach dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.
W przyszłym roku proponuję Tui lub Rainbow.
Ruszajcie popołudniami w teren i cieszcie się chwilą. Organizujcie wspólne zabawy, ogniska, imprezy ...
Robiliście "Połowinki" ???
W Was cała nadzieja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Gosia15
Jeśli to możliwe to proszę prześlij na mój e-mail (piotr.agent@wp.pl) numer telefonu. Mam kilka pytań ale na forum długo by pisać. Zadzwonię w poniedziałek po kolacji :-)
Z góry dziękuję i ciepło pozdrawiam.
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam Alma to porażka, nigdy tu nie wrócę... (brudno i zabiegi słabe)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem w Almie jest zle.Jezeli ktos nie moze przyjsc na posilek to zwolnienie od lekarza...bzdura...posilku nie dostanie .Nawet wspołlokator nie moze mu przyniesc.Koszmar.Sprzatac trzeba samemu pani ktora to powinna to robic jest raz na 10 dni.Smietniki na korytarzach.Wstyd 21 wiek i takie zacofanie.A na koniec 100 zl.telewizor.Zaluje ze tutaj jestem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hello, hello anomin.
Pewnie pierwszy raz jesteś ???
Opłata za TV w każdym sanatorium to standard.
Miejscem spożywania posiłków jest stołówka. Również standard.
Nie powinno się nosić posiłków korytarzami po pietrach do pokoi.
To dla bezpieczeństwa, czystości i higieny w pokojach.
Wiem, wiem, Ty nie rozlejesz,nie nakruszysz i nie uciapiesz pościeli i na pewno oddasz wszystkie sztućce i talerzyki ale są tacy co nie zawsze im to dobrze wychodzi. Taki regulamin lub podobny jest w każdym sanatorium.
Polecam na przyszłość rehabilitację w miejscu zamieszkania (nocowanie i posiłki w domu)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich marudnych stękaczy i narzekaczy. Zdrowia i pogody ducha
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty pojechałeś tam się leczyć bo po twiocha wpisach to chyba nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To idź na miasto i sobie kupić jak nie jestem w stanie iść na posiłki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello anonim
To będzie mój trzeci wyjazd.
Przed każdym wyjazdem dokładnie czytam na forum opinie. Raz przed wyjazdem zmieniłem lokalizację na zdecydowanie lepszą.
Regulamin jest w każdym sanatorium bardzo podobny i zgadzam się z Tobą że jest kiepsku i jest źle odbierany przez kuracjuszy. Jest wiele punktów które traktują kuracjuszy surowo.
Są osoby które jadą pierwszy raz i jadą w ciemno i są rozczarowane przepisami.
Po to jest forum aby zdobyć tą wiedzę a najlepiej skontaktować się wcześniej z sanatorium osobiście i zasięgnąć wiedzy u źródła.
Jak jadę z moim psiakiem na kwaterę to pytam wcześniej czy można, czy jest miejsce na wybieg, itd.
Dzwoniłaś wcześniej po info ?? Pisałaś e-maila ?? Czytałaś forum ??
Większość zalecam czytać i ewentualnie wybrać rehabilitację w miejscu zamieszkania. Jesz i śpisz w domu.
Ja jadę się podleczyć - jestem po operacji, zwiedzić okolicę bo ciekawa a jeśli wieczorem można miło spędzić czas przy ping-pongu, grilu, lub na spacerach to jest ok. Dla mnie czy są dwa plasterki wędliny więcej czy mniej, czy płytki są popękane, czy wykładzina jest stara - to nie ma znaczenia. Nie jadę po to by oglądać stan techniczny budynku. Jak mniej zjem to będę zdrowszy - mam nadwagę.
Mam tehabilitację za którą nie płacę ani grosza w dobrej porze roku i to w nadmorskim klimacie.
Przy kolejnym wyjeździe warto dokładnie przewertować forum. Zawsze w ZUS można zmienić miejsce i termin, tylko trzeba to po prostu zgłosić i po temacie.
Pozdrawia i życzę dużo uśmiechu i radości w życiu ;-)
Piotr
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To trzema było prywatnie jechać a nie za darmo i wymyślać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabiegi są na wysokim poziomie, rehabilitanci są bardzo profesjonalni!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://sobieszewska.wyspa.pl
Tu znajdziesz więcej fajnych i formacji.
Pozdrawiam serdecznie Piotr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalazłem test o sanatoriach w internecie.
Jedno z pytań brzmiało:

Czy kuracjuszom w sanatorium bliżej jest do:
A) butelki alkoholu
B) łóżkowych igraszek
C) gabinetu lekarza

Nie doszedłem do końca testu i nie poznałem odpowiedzi ale ciekawie będzie jak poznam wasze sugestie ...
Co o tym myślicie ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj ! ~Piotr 1968 :-)
Nie byłam i nie wiem ale też chętnie poznam opinie stałych sanatoryjnych bywalców . Myślę Piotrze, że Ty coś wiesz na ten temat, może więc podzielisz się swoimi spostrzeżeniami? Pozdrawiam Gosia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Piotr....może z tą odpowiedzią jak z tworzeniem grup na turnusie:)? Jak dojdziesz do końca testu podziel się z nami wrażeniami :).Pozdrawiam Małgosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Małgosia.
Może masz rację. Będzie jak z tworzeniem grup na turnusie.
Osobiści obstawiam inną odpowiedź niż w teście:
D) piaszczysta i ciepła plaża skąpana morską bryzą
;-)
Zobaczymy na miejscu !!!
Do zobaczenia (to już za dwa miesiące. Jupiii :-)
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Piotr!
W świetle tego co zadziało się ze ściekami, z bryzą może być różnie :), ale spacery.... noi wypady po okolicy...zobaczymy na miejscu, przerażona nadal jestem, a zanieczyszczenie spotęgowało moje obawy :(. Liczę na fajnych ludzi... Pozdrawiam Małgosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Piotr!
smutne info https://www.tvp.info/37290320/gdansk-afera-sciekowa-moze-odstraszyc-turystow
pozdrawiam cieplutko Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myśl pozytywnie Gosia.
To nie jest katastrofa ekologiczna.
To nie odpady przemysłowe. To tylko 2.5 godziny zanieczyszczeń do Motławy która jest połączona z Martwą Wisłą która prawie stoi w miejscu.
https://www.tvp.info/37288104/prezydent-gdanska-awaria-przepompowni-sciekow-to-nie-katastrofa-ekologiczna

Więcej spływa do rzek pestycydów wylewanych przez rolników na pola i chemikali z zakładów przemysłowych.

Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Piotr, myślę pozytywnie. Masz rację, a to jak tam nam będzie zależy wyłącznie od nas-Kuracjuszy. Pozdrawiam cieplutko Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Gosia
I tego się trzymajmy :-)
Uszy do góry i naprzód !!!
Będzie na prawdę ok ;-)
Również pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siemka Piotrze!
Dzięki za wsparcie, słowa pocieszenia, otuchy i wiele słów pozytywnych. Myślę że będzie super i tego się trzymam. Pozdrowionka i dużo słonka Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siemka Gosia!
Do zobaczenia na miejscu.
Na pewno się w Almie spotkamy pod grzybkiem na rehabilitacji parkietowej.
Jak się dogadamy z kierownictwem to możesz być pewna że coś fajnego zorganizujemy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej oceniana jest masażystka Beata, największą posiada wiedzę z trojga masażystów. Musiałam wypisać się od Grześka, który nie masuje, a kaleczy. I dopiero p. Beata poradziła sobie świetnie z bólami mojego kręgosłupa i bioder. Kilka osób też chciało do niej sie przepisać, ale już nie bylo miejsc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Gosia15, też jae od 26.06 będzie dobrze! Pozdrawiam Agnieszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj w klubie Agnieszko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej Gosia jak wrócisz z Almy napisz jak tam jest w realu, jestem ciekawa bo mam turnus od10 września . bede wdzięczna za każdą wskazowkę i opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Doroto :-)
Już napisałam. Czytaj mój wpis doPiotr 1968. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku i trafnych zabiegów. Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja też jadę 26.06.2018 mam nadzieję na miły pobyt choć po opiniach troszkę się boję .mam nadzieję że ekipa będzie zgrana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Sylwia, ja też się boję...ale będzie ok.Do zobaczenia w Almie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Macie piękny termin tylko się cieszyć i korzystać z uroku morza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Agnieszko ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.moge zabrac z Bialegostoku 21 lipca ,za zrzutke ma paliwo ,jade autem .kontakt Jalina

Witam ,zabiore za drzucenie sie do paliwa 21 lipca wyjezdzam z Bielegostoku ,kontakt Halina ,halkad@wp.pl lub tel.60632239

..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Halina, chętnie zadzwonię do Ciebie, proszę podaj poprawny numer telefonu, również jadę z Białegostoku na turnus od 21 lipca. Pozdr., Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczywiscie,poprawny numer koncowka,395 lub e-mail,halkad@wp.pl,bardzo przepraszam p.Anno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z Białegostoku na turnus od 16 sierpnia. Chętnie zabiorę pasażera za cenę najtanszego biletu. Kontakt bszulecki@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również jadę 16 sierpnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może jedziesz z Białegostoku? Mam 4 miejsca, napisz bszulecki@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jadę z okolic Poznania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hey ja również jadę 16sierpnia z Wawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez jadę 16 08 2018 Andrzej Malbork
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z jakiego miasta jedziesz,?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja Też jadę 16 sier Andrzej Malbork
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tel.606 322 395 do mnie Halina to ta sama osoba czyli Alice Białystok,hej,hejo! nikogo nie ma ,nikt sie nie odzywa.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Ja też jade 26.06 z Człuchowa. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie wreszcie odezwał się facet z naszego turnusu. Pozdrawiam do zobaczenia Gosia :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, również jadę na turnus od 27.06. Piękna pogoda zamówiona, blisko plaża i morze, fajni ludzie, co więcej nam trzeba?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beato cieszę się. Witaj w klubie! :-) pozdrawiam i do zobaczenia Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że jednak jakaś grupka chętnych do Almy się tworzy. To dobrze. Miejmy nadzieję, że pogoda i towarzystwo będzie extra i jakoś przeżyjemy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, masz racje Andzia grupka chętnych z przydziału do Almy coraz liczniejsza. A mój entuzjazm gdzieś się zapodział i im bliżej , to jakoś bardziej się boję. Mam nadzieję, że jednak niepotrzebnie. Pozdrawiam Gosia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Małgoś! będzie super, też już Was jest na forum spora grupka :).Jak już tam będziesz napisz na forum co i jak każdy postrzega inaczej świat. Pogoda, nastawienie i będzie super. Pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosia też tak mam. Ale będzie dobrze. Przeżyjemy.

Chyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Beata, tylko potrzeba dobrego i pozytywnego nastawienia :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Beatko ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie Grupowicze,
i ja do Was dołączam się jeśli pozwolicie. Turnus zaczynam 26.06 i to pierwszy mój raz.Również się bardzo lękam jak to będzie.
Pozdrawiam Agnieszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze jest fajnie wszystko zależy od nas pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Zibi
Kiedy jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

10 wrzesnia jadę autem moge zabrać z Torunia lub okolic kontakt tel 691151009
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuje Zibi. Niestety nie skorzystam, bo ja będę jechała z Łodzi i juz od 26 czerwca. Pozdrawiam Gosia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To życzę miłego pobytu i dużo wrażeń masz bardzobacz dobrą porę na korzy stanie z uroków morza powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem z Łodzi, chcę pojechać polskim busem jeszcze nie mam biletu, a Ty jak bedziesz jechać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Tereso :-)
Jeśli pisałaś do mnie , ( mój turnus od 26 czerwca), nadal nie wiem czym będę jechała. Myślę jednak o tym , by pojechać dzień wcześniej
( jeśli udałoby się autem ). Jeśli nie to też myślę o autobusie ( nie ma już polskiego busa tylko Flix- bus). I wtedy by być na rano 26 to trzeba wyjechać w nocy o 1, 10 a w Gdańsku 6,15 ale w nocy trochę się boję. Nie wiem co robić. Może Ty masz jakiś pomysł? Pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Gosia- jadę o 1,10 z fabrycznego, mam już bilet
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto jedzie do Almy na turnus od 10 września 2018?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jade z Torunia 10 września
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To pewnie się spotkamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z jakiego miasta jedziesz do zobaczenia w Sobieszewie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Warszawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

do góry