Widok

Sandra - opinia

Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami suczki z hodowli Magic Victory FCI. Hodowla jest prowadzona bardzo profesjonalnie, a pani Liliana podchodzi z wielkim sercem do zwierząt i dba o każdy szczegół jeśli chodzi o wychowanie. Hannah jest z nami już pół roku, a my nadal mamy stały kontakt z Panią Liliana, która zawsze służy pomocą, podpowiada, wysyła filmiki, dzwoni i odpowiada na nurtujące nas pytania. Po miesiącu od odbioru zawitaliśmy ponownie w hodowli i zostaliśmy nauczeni jak prawidłowo pielęgnować Border Collie (kąpanie, suszenie, obcinanie paznokci, dbałość o łapy, zęby i uszy), a także uczyliśmy się jak pokonywać problemy - czyli rezygnowanie na rzecz przewodnika na widok takich bodźców jak: samochody, rowery, grupy ludzi i... obce psy. Oprócz tego, że Pani Liliana posiada cudowną hodowlę, to prowadzi najlepszy hotel dla zwierzaków! Z tego co widzieliśmy psy mają tam takie świetne warunki i odpowiedzialnych opiekunów. Gdybyśmy musieli gdzieś wyjechać, to jest to jedyne miejsce, w którym zostałaby nasza kochana Hannah
Moja ocena
oferta: 6
 
wygląd i czystość: 6
 
opieka: 6
 
podejście do zwierząt: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję że jesteście Rodziną Hannah, że wybraliście dziewczynkę z mojej hodowli :) Sunieńka ma świetne życie, jest 2 trenerem piłki nożnej którą szkoli jej mama. Bierze udział w treningach i zawodach. Jeździ po całej Polsce i jest bardzo kochana. Dziękuję Wam bardzo za wspaniałą opieką nad moją wnusią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry