Widok

Sandra - opinia

Witam,
Dziś robiłam zakupy w Lidla na morenie obsługiwała mnie kasjerka w czarnych włosach. Byłam z niemowlakiem 10 miesięcznym na rękach - stałam w długiej kolejce z dzieckiem na rękach j jak podeszliśmy do kasy maź powiedział ze idzie po porfel do samochodu ( a byliśmy w innym sklepie wiec wiedziałam Ze pieniądze oraz porfel ma) a Kasjwrka bez zapytania mnie i z oburzeniem wzięła do obsługi Panią która stała za mną wiec ja powiedziałam Dr teraz moja kolej j aby mnie obsługiwała a kasjerka ze nie j obsługiwała ta kobietę ja na to ze jest bezczelna a ta kasjerka wyskoczyła do mnie ze to ja jestem bezczelna ze juz takie sytuacje miała ze ktoś nie miał portfela. Kobieta ok 55 lat która stała za mną zaczęła tak na mnie nagabywać w sklepie innym staruszka które stała za nią ze jestem niereformowalna itp wiec jej powiedziałam by sie nie wtrącała j zajęła swoim życiem i nie krzyczała mojemu dziecka do ucha a ona ze z dzieckiem do sklepu sie nie przychodzi ( jakas komunistka) . Obsługa wcale nie była przyjemna. Wszystko bym zrozumiała gdyby Kasjwrka sie zapytała lub była uprzejma ze obsłuży Panią za mną ( dla mnie nie byliby to problemem wystarczy grzeczne zapytać lub grzecznie powiedzie
Moja ocena
Lidl kategoria: Supermarkety
obsługa: 1
 
asortyment: 3
 
promocje: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Straszne rzeczy :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobieto nie pomyslalas o tym ze byscie blokowali kolejke??? Owszem maz poszedl po potrfel ale ty powinnas grzecznie sama puscic pania skoro byla kolejka!!! Wlasnie takie debile powoduja kolejki bo albo anemicznie wyciagaja portfel albo paskuja sie 10 min!!! Ludzie szanujcie czas innych oraz innych ludzi pani kasjerka jest od obsluzenia wszystkich a skoro nie kieliscie portfela to logoczne ze. Odsuwasz sie na bok i pozwalasz uprzejmie skaskowac kogo onnego!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukałam w necie informacji na temat godzin otwarcia Lidla i jako któryś wynik była właśnie ocena lidla.
Od razu pomyślałam, że to pewnie jakaś niezadowolona MADKA.
czemu wy wszystkie jesteście takie roszczeniowe??????
ten Twoj dzieciak nic nie wnosił do Twojej historii, ale oczywiście musialo być napisane ile ma miesięcy.

I totalnie nie zgadzam się z opinią. ZBLOKOWŁAŚ kolejkę kobieto. Słusznie zostałaś potraktowana. Czekałaś na prośbę od kierownika sklepu na czerpanym papierze, czy łaskawie można obslużyć kolejną osobę z kolejki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry