Widok

Sąsiad zatruwacz.Pomocy!!!

Moze ktos wpadanie na pomysl co mam zrobic,bo nie mam juz silly.Sasiad zamontowal nowy komin i pali w nim nawet dzis -pali codziennie temp na zewn.28-32 st.Dzieci musza uciekac do domu,trzeba zamykac wszystkie okna bo smierdzi niemilosiernie.Straz Miejska byla 3 razy ,ja dzwonilam i sasiadka najblizej domu smierdziela chyba 10 razy.Twierdza ze nie moga nic zrobic bo ma prawo podgrzewac wode.Po prostu kawal s...na,bo wygania dzieci do domu gdy bawia sie w ogrodzie,prawo jest takie a nie i nne i nie mam juz sily do g..ojaDo tej pory uzywal innego komina i ogrzewania.Co mozna zrobic?Prosze o pomoc.Lato jakiego nigdy nie bylo,pali o 8 rano i 18.30.przez ok.2 godz.Nigdy nikt na naszym osiedlu nigdy nie wpadl na pomysl zeby tak zatruwac zycie smrodzac im latem w okna i na podworka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobra...ale dlaczego nie może podgrzewać wody?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oksywie

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

do góry