Widok

Saturn - reklamacja

Witam ponownie wyruszam do sklepu mieszczącego w galerii bałtyckiej Gdańsk-Wrzeszcz firmy SATURN ,pouczony przez prawnika uzbrojony w pisma z reklamacją towaru słuchawki Beats Solo HD CT białe za 729 zł .Raz mnie spławili w dziale reklamacji zamierzam opisać gdzie się da łącznie z Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów - Delegatura w Gdańsku .Ufam że w okresie Świątecznym okresem cudów pracownicy reklamacji firmy Saturn zachowają się jak należy .Proszę uważnie obserwować na bieżąco postaram się informować. Mariusz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Saturn jest najgorszym sklepem elektronicznym w jakim mogłem robić zakupy, obsługę mogę ocenić 2/10, pracownicy odsyłają ciągle mnie do innych gdy proszę o poradę, a przy inkaso zawsze nie mają wydać 1 grosza reszty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałem zamiar zrobić małe zakupy na święta w Saturnie , ale jak tak ciężko z reklamacją muszę znaleźć inny sklep elektroniczny ktoś poleci jakiś ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie chcialem kupic w tym sklepie laptopa wartego prawie 5 tys zl ale z tego Co tu czytam to zrezygnuje z zakupu w tym sklepie i poszukam lepiej w Media Expert lub innym
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram skoro sprzątaczka w stanach na internecie zmusiła bank aby zmniejszył oprocentowanie poprzez poinformowanie klientów to my możemy poprzez to samo .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Zamierzałam kupić telewizor w Saturnie, ale po tym co tutaj przeczytałam mam pewne wątpliwości. Jeżeli jest taki taki problem z reklamacją to chyba jest coś nie tak. Czy Saturn jest w stanie jakoś skomentować tą sytuację?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze ze dowiaduje się takich rzeczy na temat Saturna bo już chcialam isc i kupić właśnie synowi słuchawki tej właśnie firmy Beats Solo HD. Ale zrezygnuje z zakupu w sklepie Saturn jeśli są takie problemy to jest właśnie Polska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Reklamacja w ustawowym terminie 14 dni została odrzucona czyli cytuje 28.12 2014 .O godz 17:07 zadzwonił telefon pani przedstawiła się że jest z saturna i złamanie pałąka słuchawek beats solo hd nastąpiło z mojej winy porzez nie umiejętne rozgiecie pałąka tak stwierdził serwisant z radomia .Poprosiłem o przesłanie wyników ekspertyzy drogą pocztową ,pani obiecała przesłać jako że rozmowy są nagrywane potwierdziłem dane adresowe .Miedzy czasie po telefonie jak że mam do saturna 65km zawitałem do galerii bałtyckiej i odebrałem uszkodzone słuchawki ,po zapytaniu o ekspertyzę młody człowiek odpowiedział że nic nie wie jak obiecali przesłać pocztą to prześlą .Do dzisiaj nie otrzymałem pocztą żadnej ekspertyzy od saturna .Słuchawki podczas pobytu w reklamacji dodatkowo uszkodzono poprzez oderwanie osłony gumowej i zagubienie jej .Żarty się skończyły byłem u rzecznika praw konsumenta tam złoże skargę .Będę dalej informował .Popieram nie kupujcie w saturnie galeria bałtycka gdańsk wrzeszcz .Dziwie się że dyrekcja w warszawie pozwala na to a pani wioletta batóg rzecznik saturna uśmiecha się .Walka się dopiero zaczeła.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podałbym wiecej linków ale zablokowali mnie to nie jest wolność.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy Firma Saturn czeka na rozdmuchanie sprawy ,jak pracownicy z galerii Gdańsk Wrzeszcz mają w nosie komentarze na internecie .Poczekamy sprawa trafi do prasy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam za pomyłkę data 28.12.2014 jest sprostowanie 28.12.2015 r godz 17:07 . PS sprawa została złożona u Powiatowego Rzecznik Konsumentów dnia 12.01.2016r godz 12:12 za potwierdzeniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry