Widok

Schody poddasze

Szukam ciekawego projektu schodów na poddasze domy Chmary. Kontakt do dobrego fachowca i zdjecia
Dziękuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiłam 6 lat wcześniej - P. Kwidziński - Kiełpino ul. Szkolna - jak wpiszesz w www. Powinna pojawić się jego strona. Wykonanie solidne, drewno dobrze wysuszone, brak przebarwień czy ścierania koloru, wytrzymałe. Zanim przyjmie zlecenie i przedstawi wycenę robi oględziny. Nie jest drogi. Szczerze polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Konkola. Na tych chmarowych schodach zęby zjadł. Jak przyszedł do mnie, to już znał wszystkie wymiary, tylko profilaktycznie posprawdzał, czy na pewno wszystko się zgadza :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy mogę prosić o jakiś bardziej precyzyjny namiar na p. Konkola? Z góry bardzo dziękuje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanko, ile średnio takie schody dębowe kosztują z robocizną?
Planujemy pociągnąć schody na poddasze i je zaadaptować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś robił takie schody na poddasze. Jaki jest koszt schodów i adaptacji poddasza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

40 tyś powinno Ci wystarczyć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry