Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krysia - opinia wątek zamknięty Nauke zaczęłam w trybie on-line i jestem bardzo zadowolona. To działa! Mimo...
~Krysia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

KJ.K - opinia wątek zamknięty W szkole u Pana Marcina uczę się już drugi rok, uczą się też moje dzieci- syn...
~KJ.K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 września 2021

Pan Marcin to nauczyciel z krwi i kości! wątek zamknięty Mam bardzo dobrą opinię o Schoolout. Nigdy w życiu nie widziałem u...
~R. Scalakiewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Nauka jezyka wątek zamknięty Bardzo mi miło wciąż uczęszczać na zajęcia do Schoolout. Podstawową zaletą...
~Antoni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

opinia o szkole Schoolout wątek zamknięty Uczyliśmy się z dziewczyną u Pana Marcina, bardzo polecam tego nauczyciela,...
~Lukasz i Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

opinia Marta W. Schoolout wątek zamknięty jestem bardzom zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęc, ceny są przystepne,...
~Marta W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

schoolout wątek zamknięty Schoolout to mala szkolka, ktora nid jest jeszcze db znana na trojmiejskim...
~bartosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

like it wątek zamknięty Fajnie, w miarę tanio, wygodnie i przyjemnie. wszytskie formalności...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

polecam schoolout wątek zamknięty Konwersacje na wysokim poziomie. Lektor ma dobry akcent, mówi bardzo...
~BogumiłW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Jeżeli chcecie podszkolić swój angielski to polecam Schoolout!...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

SchoolOut wątek zamknięty Ja tam jestem bardzo zadowolona! Pan, który prowadził rozmowę rekrutacyjną...
~Pam_41
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

szkoła godna polecenia! wątek zamknięty Korzystałam (właściwie to nadal korzystam) z kursu na poziomie B1/B2 - jestem...
~Karmelka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 listopada 2014

A nawet na 6+ wątek zamknięty Miałam przyjemność skorzystać z oferty kształcenia szkółki SchoolOut i z...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

schoolout wątek zamknięty Pan Marcin jest chyba najsymaptyczniejszą osobą jaką znam. Polecam zajęcia...
~mk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Schoolout wątek zamknięty Bardzo, bardzo polecam! Wyszukałem Was na trojmiasto.pl i postanowiłem...
~Michał C
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Młoda kadra z dużym doświadczeniem wątek zamknięty Z natury jestem bardzo wymagająca i zwracam uwagę na najmniejsze detale. Jako...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

Anielka - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam :) Sympatyczny nauczyciel, który za cel stawia sobie...
~Anielka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Matura perfekcyjna wątek zamknięty Nic dodać nic ująć - matura zdana perfekcyjnie, przynajmniej ta ustna :)...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Gotowa do wyjazdu :) wątek zamknięty zapisałam się na zajęcia żeby przygotować się do erasmusa. Lektor wałkował ze...
~Alkhira
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 maja 2014

Mój syn zdał egzaminy z j.ang! wątek zamknięty Moja opinia będzie oparta na krótkim doświadczeniu ze szkołą (kilka lekcji...
~Luca
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry