Widok

Sea Apartments

Sea Apartments Temat dostępny też na forum:
W Jelitkowie, blisko granicy z Sopotem, dosłownie krok od plaży planowana jest budowa małego kompleksu apartamentów.

Powstać ma tutaj pięć budynków. W każdym z nich znajdą się dwa trzykondygnacyjne apartamenty o powierzchni około 250 m kw.

Do każdego apartamentu należały będą trzy lub cztery garaże oraz obszerne tarasy z których widać będzie morze.
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super lokalizacja!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak przejezdzam na rowerze obok tego miejsca to mam ciary ze wzgledu na lokalizacje.

ale 250 m kw razy ok 20 tys = 5 milionow. Plus wyposazenie z milion to daje 6 milionow ! hmmmmm chyba musialbym zarabiac min 100 tys mies! Moze kiedys.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0

TAK JAK MIGOWSKIE TARASY

Migowskie tarasy wybudowano przez tego samego dewelopera. Nie polecam tego dewelopera, nie usuwa żadnych usterek, nie wywiązuje się z umowy. Mieszkańcy bloku 24 do tej pory maja błędy w akcie notarialnym. Blok stoi dwa lata zebranie mieszkańców w sprawie usunięcia usterek było kilka razy ani razu deweloper ani żaden pełnomocnik nie zjawił się na spotkaniu, nie usunięto żadnej usterki. Ponadto deweloper nie odkręca kaloryferów w mieszkaniach nie sprzedanych, jest zimno, mieszkania się nie sprzedają, mimo , iż na około np. robyg, hossa, gant sprzedali budujac w tym samym czasie właściwie wszystko. Pani deweloper do czasu podpisania umowy, super, później jak nie ta sama ososba, zdecydowanie polecam podpisywać umowę z własnym prawnikiem, samemu wybrać notariusza ( ze względu na taksę). Zdecydowanie nie polecam tego dewelopera,
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

Apartamenty za gruba kase a materialy reklamowe żałosne!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

super !

wygląda super ... ale boje się pomyśleć o cenie takiego mieszkanka !!

warszawka i mafia nikogo innego nie stać by tam zamieszkać ....
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

marek konrad

zobaczymy co z tego wyjdzie w rzeczywistości ... prezentuje się dobrze !!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

JA

Właśnie szukam mieszkania ... napewno kupie hahahahahaha !

pomarzyć dobra rzecz :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po budowie zostały tylko doły z wodą

Maszyn, robotników ni widy ni słychu, tylko toi toi i ogrodzenie stoi.
chyba top consulting w końcu popłynął w siną dal zostawiając po sobie straszny syf w pasie nadmorskim w takiej zarąbistej lokalizacji - aż żal na to patrzeć przejeżdżając obok ścieżką rowerową!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
przejezdzam czesto na rowerze obok tego miejsca i od wielu miesiecy nic sie tam nie dzieje. dziura w ziemii, woda stoi, zero maszyn, ludzi itd. kto wplacil zaliczki to poplynal ! moze i mozna u nich kupic mieszkanie ale po wybudowaniu !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Funkcjonalność zerowa

Architektura ok, funkcjonalność i elastyczność fatalna. Brak możliwość laczenia/dzielenia powierzchni. Za duże mieszkania. Błędy nie spotykane nawet na I roku Architektury. Garaże podziemne aż roją sie od błędów.
Deweloper bedzie miał problem ze sprzedażą.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

NIby domki

Następny Deweloper cwaniak szuka frajerów , wiem że są klienci co mają kasę ale domy bez ścian elektryki i z tynkiem gipsowym to mogą sprzedawać na morenie jednym słowem następna mina dla klienta tworzenie marki nie polega na sprzedawaniu gipsu bo on sam w sobie jest dużo tańszy ale na równowadze między ceną a jakością już kilku dewel.... się już przekonało już ich nie ma
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie polecam

Kontakt z deweloperem jest utrudniony, budynki miały być oddane do użytku w 2014 roku dalej są nieskończone, deweloper zataja fakt że budynki są regularnie zalewane, nie polecam Top Dewelopment
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze o kontakt

Chetnie porozmawiamy z panstwem na ten temat- jestesmy poszkodowani
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydać "dzisiaj" ponad pięć milionów zł tylko za to coś? Przesada i to gruba.
Lokalizacja spowoduje, że ta nieruchomość może być warta tej ceny, ale na pewno jeszcze nie w tej dekadzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od roku cisza

Od dobrego roku śledzę tą inwestycje bo tam biegam i przyznać muszę ze faktycznie zaprojektowane jest to słabo bo jak dom jednorodzinny można zbudować jako 3 oddzielne kondygnacje ? Sprzedaż zerowa 9bo nigdy nic się nie dzieje, żadnych prac wykończeniowych, żadnego życia na osiedlu ni ma) spowodowana jest tez mocno ale to mocno przesadzoną ceną. Szkoda, pewnie będzie tak stało latami i niszczało .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najgorszy deweloper w Polsce

Nie kupujcie tego domu. Posiada wiele ukrytych wad, deweloper zataja wiele informacji, dom kosztuje majątek a dostaje się w zamian coś co nie jest warte nawet 1/3 tej ceny. Do tego wszystkiego ciągle trzeba prosić dewelopera o wszystko i czeka sie w nieskończoność. Nie warto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

tyle lat w wodzie...

Przecież najniższe poziomy przez lata stała w wodzie zanim na dobre zaczęto budować. Współczuje właścicielom.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten kompleks apartamentów to największa porażka w dziejach budownictwa. Deweloper fatalny, aż roi się od błędów budowlanych, nastawiony tylko na wyciąganie grubych pieniędzy od klientów, od początku do końca. Fatalna sprawa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spółka w upadłości.

Ogłoszona przez sąd upadłość.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla bogaczy

Takie inwestycje powstają dla ludzi, którzy zarabiają miesięcznie co najmniej kilka razy więcej niż przeciętny Polak rocznie. Za pewne cena metra nie wyniesie mniej niż 20tys PLN co przy najmniejszym apartamencie daje kwotę ponad 1,6mln PLN. Zarabiam nie najgorzej, daję radę przeżyć miesiąc i odłożyć około 20% zarobionej kasy a mimo to moja zdolność kredytowa w chwili obecnej pozwoliłaby pewnie na zakup garażu w tej lokalizacji...
Najgorsze jest to, że i tak pewnie większość pójdzie po wynajem na doby w sezonie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadal pozostały jeszcze ostatnie apartamenty do sprzedania, czy już zostały sprzedane? Cisza na poseji bez zmian, to chyba kupca jak nie było, tak nie ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O NIE !

Widziałem tą budowę !
Widziałem zalane wodą gruntową niskie partery !
Widziałem zaniedbany teren po zakończeniu budowy !
Dziękuję za "cymes" dla frajerów !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też dziękuję za tego typu "cymes", ale z innego powodu. Nie byłoby mnie stać na kupno apartamentu na tym osiedlu nawet gdyby był w cenie kilka razy mniejszej.Specjalnej ulgi z tego powodu nie odczuwam, bo chyba wolałbym być frajerem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jelitkowo

Apartamenty Przy Plaży - opinie i oceny (31 odpowiedzi)

Apartamenty Przy Plaży to inwestycja realizowana przez NDI w jednym z najbardziej atrakcyjnych...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry