Widok

Sea Park

Sea Park Temat dostępny też na forum:
Budynki powstaną w sąsiedztwie największego w Gdańsku parku i terenu rekreacyjnego - Parku Reagana. Niewiele dalej jest plaża. Obok planowanej zabudowy przebiegają trasy rowerowe w kierunku Śródmieścia Gdańska oraz Sopotu. Z części mieszkań, które powstaną w tej lokalizacji rozciągała się będzie panorama Zatoki Gdańskiej.

Z drugiej strony, zaplecze w postaci kompleksowej miejskiej i ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy więcej info?

Ceny pewnie od 15k..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obawiam się, że ceny będą jeszcze wyższe. Tarasy Bałtyku ok. 17tys za m2, to za nim wybudują Śea Park, ceny przekroczą 20tys za m2
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra!

Oby nigdy nie powstał... Korki będą gigantyczne!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

tak będzie

a wzdłuż powstaną jednokierunkowe dwupasmówki, aby te kilka tysięcy nowych mogło z łatwością dojechać, a goście zaparkują bezpłatnie na rozległych parking , no co ? co ? co to za szydercze uśmieszki , plany widziałem ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gdyby powstaly dwupasmowki to bylo by super. Predzej wybuduja to osiedle a Zielona Droga, ktora caly czas jest w korku bedzie zupelnie nieprzejezdna.

13

.... a obok 4 piętrowe budynki (w kierunku ul. JP2), średnio to wszystko wygląda. Ciekawe kto w UM odpowiada za architekturę miasta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nadbudówki

słyszałem o możliwości nadbudówki tych 4-opietrowców o dwie dodatkowe kondygnacje + windy zewnętrzne

podobno wytrzymają ..

50 tym m kw.

co to za jednostka?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

Prosze o pomoc ! Do jakiego lekarza sie zglosic ? (5 odpowiedzi)

Mam bardzo silne bole kregoslupa . Do jakiego lekarza powinnam sie udac - do ortopedy czy do...

logopeda na NFZ (14 odpowiedzi)

Dziewczyny, bylam za porada ze skierowaniem do logopedy na Tysiaclecia,ale tam jest logopeda dla...

Bardzo prosze o rade !!! (3 odpowiedzi)

Bardzo prosze o rade : Jak w Gdansku przy ul. Chlopskiej ( Przymorze ) znalezc operatora , ktory...

do góry