Widok

Sea Salt

Sea Salt Temat dostępny też na forum:
Sea Salt powstanie przy al. Jana Pawła II. Najbliższe otoczenie inwestycji zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury dzielnicowej, co oznacza wygodę codziennego życia. Są tu szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, restauracje, markety czy placówki medyczne, w tym szpital.

Dodatkowo z budynku spacerem będzie można dotrzeć do największego parku w Trójmieście - parku im. Ronalda Reagana ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niektóre mieszkania będą na prawdę ładne, ale te dzisiejsze ceny...
Przy tak dużej inflacji, zapewne za kilka lat stałyby się akceptowalne, niestety, wtedy będą już wyższe.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

IMO tutaj akurat nie wygląda to źle, szczególnie teraz - wydaje mi się, że właśnie teraz stawki są korzystne, a wręcz przeciwnie - w przyszłości będą dużo gorsze, wszystko na to wskazuje; więc jak ktoś ma ciśnienie, to warto teraz, mimo stóp (które spadną) się zabrać za proces, tak uważam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Oprócz "ciśnienia" na zakup mieszkania trzeba mieć kasę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

prawda ale czasami jest trudniej, czasami latwiej - tutaj jest latwiej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

jest grupa na facebook ==>> Sea Salt Zaspa (Al. Jana Pawła)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jesteśmy :) ja już poznałam rodzinkę, która będzie mieszkać tuż obok nas - nie możemy się doczekać kluczy :) :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

miałeś na myśli tę grupę?
Sea Salt Zaspa (Al. Jana Pawła)-mieszkańcy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sea Salt Zaspa (Al. Jana Pawła)-mieszkańcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

okolica niedługo na prawdę będzie fajna :) cieszę się, że trafiliśmy na tę inwestycję, bo długo szukaliśmy i albo drogo albo wyprzedane; tutaj złapaliśmy momentum, zdecydowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

ZASPA...

apartamentowiec SEA--- chinszczyzna mieszkaniowa .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dlaczego akurat chińszczyzna?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budynek rośnie, jak na drożdżach. Podziwiam tempo robót. Jeszcze całkiem niedawno w tym miejscu stał Falck.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zbyt dużo malutkich kawalerek pod wynajem. Będzie ruch nieznajomych ludzi, jak na dworcu kolejowym. Obawiam się, że będą też nocne, imprezy, niekoniecznie akceptowalne przez sąsiadów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z uciążliwymi imprezami może nie być aż tak źle. Lokalizacja, w pewnej odległości od morza stwarza nadzieję, że budynek będą zamieszkiwać w większości najemcy długoterminowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sea Salt w Facebooku wwwkropkafacebookkropkacom/groups/1587865555018272/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry