Seafood Station

Restauracje

Sopot, Dworcowa 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Heros Musial - ocena Bardzo dobre jedzenie a Pani Emilia, która nas obsługiwała to...
~Heros Musial
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

Marcin - opinia Najlepsze owoce morza w Sopocie. Więcej nie muszę dodawać.
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 marca 2023

Najlepsza seafoodowa restauracja wątek zamknięty Wraz z mężem byliśmy tam w sobote. Restauracja wypelniona niemal po brzegi...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Wolno, głośno, nie polecam wątek zamknięty Obsługa bardzo wolna. Czas oczekiwania na zamówienie ponad godzinę i nadal...
~Maria
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lipca 2018

Wspaniała Restauracja, rewelacyjny i świeży Seafood! wątek zamknięty Owoce morza pyszne, świeżutkie, pachnące i przyrządzane na naszych oczach!...
~Agadzaga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

Tragedia wątek zamknięty Ta restauracja nie radzi sobie ... poziom obsługi poniżej krytyki. 2 godziny...
~MARIUSZ
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

Wspaniałe, swieże jedzenie i adekwatne ceny wątek zamknięty Wspaniale swieze jedzenie i adekwatne ceny do jakosci. Pyszne, aromatyczne i...
~lily
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Głęboki zawód wątek zamknięty Po entuzjastycznej recenzji na trójmiasto.pl postanowiłem spróbować. Makaron...
~Michał
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Pomylone zamowienie wątek zamknięty Dziś mieliśmy okazje wybrać się w 4 os do tej restauracji. Pomimo godziny 22...
~Gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

gorąco polecam wątek zamknięty Wszystko super. naprawdę polecam gorąco. Dość drogo więc też zbyt często nie...
~Kris
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 września 2017

“Kulinarna podróż przez morza i oceany już od śniadania:)” wątek zamknięty W Seafood w Sopocie byłam piąty czy szósty raz, tym razem na śniadaniu....
~P.L.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Bardzo polecam! Pysznie, miło i świeżo! wątek zamknięty Byłem już kilka a nawet kilkanaście razy w tej restauracji i zawsze wychodzę...
~Waldek G
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Jedne z najlepszych owoców morza jakie jadlem wątek zamknięty Restauracja zachęca wystrojem wnętrza i ciekawymi pozycjami w karcie. Jednak...
~Maciek K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Bidnie wątek zamknięty Wystroj na czasie !menu interesujące ale dania jak u skapej cioci!!!...
~Sopociaka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Rozczarowanie wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, niestety trafiłem na słabszy dzień kucharza i obsługi....
~discus
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Luksusowy lokal ale bez pomysłu kulinarnego wątek zamknięty Lokal ładnie wykończony, wnętrze z pomysłem i na wysokim poziomie. Obsługa...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Bardzo fajne miejsce wątek zamknięty Do odwiedzenia restauracji zachęcił nas ciekawy wystrój. Jak się okazało...
~A.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Rozczarowanie wątek zamknięty Byłem i się zawiodłem, część jedzenia była chłodna i przeciętna w smaku....
~Krzysz77
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

WOW POLECAMY wątek zamknięty Odwiedziliśmy restaurację w ubiegły weekend! Pełno gości, ogromny wybór...
~Misiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Ciekawie i intrygująco wątek zamknięty Dobra miejscówka - fajny ogródek. Ciekawy wystrój jeszcze lepszy klimat. Fish...
~Ktoś
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry