Widok

Sebastian P. - opinia

całego serca polecam Wszystkim szkołę Elka School!!! ️ Moja przygoda z Wami, po długiej walce dobiegła końca, otrzymując dziś wynik pozytywny z egzaminu Państwowego na prawo jazdy !!! Przyszedł odpowiedni moment, musiałem sam z sobą powalczyć i moimi emocjami Jestem wdzięczny losowi, że mogłem być częścią Was!!! Przekazanie wiedzy, oraz sama nauka na wysokim poziomie!! Dziękuję bardzo sympatycznej obsłudze w sekretariacie- zawsze pomocni!!! Super wykłady z Kubą- kawał solidnej wiedzy przekazany!! Nie byłoby tego Wszystkiego gdyby nie instruktor!! Od samego początku moim mentorem był Pan Grzegorz!! Nauczył mnie Wszystkiego od podstaw, prawie jak rodzic uczy chodzić dziecko Cieszę się niezmiernie, że trafiłem na tak wspaniałego człowieka i Wszystkim polecam Pana Grzegorza. Pan Grzegorz uwierzył we mnie, zawsze wspierał, motywował. Jest bardzo cierpliwy, wyrozumiały. Ogrom jego wiedzy oraz podejścia na bardzo pozytywny. Jeszcze raz dziękuję Elka School za wspaniałą przygodę i dziękuję Panu Grzegorzowi :-)
Pozdrawiam serdecznie
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Panie Sebastianie ogromne gratulacje!!! Cieszymy się bardzo, bardzo!! Dziękujemy za zaufanie i za miłe słowa. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć tylko SZEROKIEJ DROGI!!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry