Odpowiadasz na:

Sebastian - ocena

Szkoda że otwarte tylko w wakacje ... To duży minus

Szkoda że otwarte tylko w wakacje ... To duży minus

zobacz wątek
10 miesięcy temu
~Sebastian

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry