Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM !!! wątek zamknięty Z usług salonu korzystałam kilka razy. Trafiłam tam za pośrednictwem groupon,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Suuuper blond wątek zamknięty Fryzjerka Asia jest mistrzynia w blondach.Chodzilam wczesniej po najbardziej...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Rzęsy wątek zamknięty Korzystam z usług przedłużania rzęs u Marty od około 3 lat. Poleciła mi ją...
~klo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Profesjonalnie i w przemiłej atmosferze wątek zamknięty Korzystam z usług salonu Abacosun Gdańsk praktycznie od początku jego...
~Sylwia Biernat - Greedharry
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

pani Asia! Piekny blond wątek zamknięty Tylko Pani Asia wykazuje cierpliwość , dokładność , sumienna analizę w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

Rzęsy wątek zamknięty Witam , od kilku lat korzystam z usług przedłużania rzes, od jakiegoś czasu...
~Klientka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

makijaż permanentny-rewelacja! wątek zamknięty Jestem zauroczona tym miejscem ,atmosfera panującą wewnątrz, wystrojem, a...
~marika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

zadowolenie i profesjonalizm wątek zamknięty Witam. Jestem stała klientka abacosun od kilku lat. Wszystkie zabiegi które...
~gorąco polecam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

Polecam Martę wątek zamknięty Przedłużam rzęsy od lat i niestety w abacosun wszystkie dziewczyny, które...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Anna - opinia wątek zamknięty a ja powiem tak- chodze na rzęsy do P.Marty już od czasu Matemblewa. Tak...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

robią z klientek debili wątek zamknięty Składam reklamacje a oni robią ze mnie glupia ze niby z mojej winy nosiłam...
~Kasia
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

nie polecam wątek zamknięty Trafiłam do salonu z polecenia i po przeczytaniu opinii, no ale cóż skończyło...
~anna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Obsługa i rzęsy wątek zamknięty Witam , jestem klientką abaco już od dłuższego czasu , lecz ostatnio zaczęłam...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Coraz gorzej... wątek zamknięty Po raz kolejny w ostatnim czasie trafiłam na zabieg do nowej osoby. Znów...
~Xen
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Pani Ola! wątek zamknięty Korzystała z usługi powiększania ust. Rewelacja! Pani Ola bardzo fajnie mi...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Regulacja brwi wątek zamknięty Byłam dzisiaj na dopełnianiu rzęs...rewelacja oraz na regulacji brwi z henna...
~Klintka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 grudnia 2014

Tatuaż peprmanentny na głowie - efekt włosów. wątek zamknięty Dziękuję Pani Ani za wspaniały efekt końcowy! Jestem pod wrażeniem! Oglądałem...
~Marco
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Pani Asia najlepszą fryzjerką! wątek zamknięty Gorąco polecam p. Asię. Czesała mnie na ślub i nie tylko. Profesjonalna,...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Makijąz permanentny pierwsza klasa wątek zamknięty Efekt ziegu- bardzo naturalny. Tak jak chciałam. Panie bardzo cierpliwe,...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Atmosfera bardzo średnia wątek zamknięty Sama jakość usługi na jaką się pojawiłam w salonie, na dobrym poziomie, ale...
~Mediana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
152

postów

123

wątków

do góry