Secret Hair

Przedłużanie włosów

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Bardzo się obawiałam zabiegu z racji tego, że wiele osób odradza, ale...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Aga - opinia wątek zamknięty Eliza jest najlepsza fryzjerka od przedluzania wlosow i jest tez bardzo...
~Aga
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Rewelacyjne miejsce wątek zamknięty Gorąco polecam salon Secret Hair. Pani Eliza jest mistrzynią w swoim...
~sandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Uwielbiam ! wątek zamknięty Każdemu polecam gorąco, nie będziecie żałować ;) Pani Eliza zna się na swoim...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

Najlepsza :) wątek zamknięty Lepiej trafić nie mogłam !! Włosy są najlepszej jakości, w salonie panuje...
~Paula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Przedłużanie włosów wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa :) Pełen profesjonalizm. Pani Eliza niezwykle miła i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2014

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Polecam salon Secret Hair. Pani Eliza przemila osoba, wspaniale doradza,...
~Monika
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Przedłużanie włosów wątek zamknięty Super obsługa,pani Eliza przemiła,sympatyczna wzbudza zaufanie ,naprawdę...
~Aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Rewelacja! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i pełen profesjonalizm. Mam założone włosy dziewicze,...
~Malwina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

POLECAM!!!!! wątek zamknięty Pani Eliza fajna babka :) Włosy piekne, z dobrego źródła. Byłam bardzo...
~E
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Z zabiegu przedłużenia włosów skorzystałam ponieważ zbliżał się mój ślub....
~Paulina
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Polecam, wszystkim przedłużanie włosów Gdańsk wątek zamknięty Polecam szczególnie przedłużanie włosów w salonie Secret-Hair. Z ofertą tego...
~Grafikstudio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

POLECAM!!!!!! wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie wykonana usluga, bardzo mila i kompetenta osoba. Wlosy...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry