Widok

Seks bez zobowiazan

Co myslicie drogie Panie o seksie bez zobowiazan?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Seks bez zobowiązań to chyba tylko z nimfomanką albo prostytutką. Nimfomanka to z każdym i wszędzie i dla niej to nie problem. Normalne kobiety uprawiając seks z mężczyzną liczą na coś więcej. Dla facetów to zaspokojenie fizyczne, co godzinę mogą to robić z inną, dla kobiety to znaczy dużo więcej.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 12

Jasna cholercia :] usmarkałam się.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Cudowne są te wątki. Pani anonim (?) zrobiła mi resztę roku 2021 :] Czyste szaleństwo :D
http://youtu.be/huWnNa076uk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
W Polsce kobiety wychowywane są w przeświadczeniu wstydu, dlatego mało która Pani dopuszcza w ogóle do swojej głowy sex bez zobowiązań. Dla wielu to coś złego wręcz obrzydliwego. Tylko kobieta świadoma i wyzwolona z tego całego wychowania może na to pójść. I moim zdaniem każda powinna spróbować bo jest to bardzo ekscytujące,podniecające i pozwala odkryć sama siebie. Spotykałam się z mężczyzną długi długi czas bez ingerencji w jego życie a on w moje i odkryłam wiele swoich fantazji i pragnień. Jeżeli dobrze ustalić zasady to będzie fajna zabawa a potem każde pójdzie w swoją stronę.
Polecam !!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 16
Seks bez zobowiązań to seks dla przyjemności, a nie że kowalski i kowaska przychodzi do domu i jemu się chce ona musi dać to jest ku***two.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sex bez zobowiazan ? To z Zoną . Jak pojdziesz na bok - to dopiero sa zobowiązania
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mądrego to miło poczytać :]
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Brawo..dobre zdanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam. Każdy ma swoje życie i sprawy a fajnie jest spotkać się na odrobinę przyjemności. Nie lubię wchodzenia w moje życie i takie rozwiązania są fajne. Jestem w podobnej relacji dwa lata i polecam bo każdy ma cukierka i swoje życie ;)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 12

Mądrą Szczęściarę miło poczytać :)
@>---;---------
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Osoby wolne mogą robić co chcą, ich życie, ich sprawa. A zdrada to zawsze zdrada.
I pozostaje pytanie...czy druga osoba w takim związku też ma takie samo prawo do takiej przyjemności, czy tylko "wolno wojewodzie"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wolno każdemu jak przystoi na kraj demokratyczny. Z kolei nie można mówić tu o zdradzie . Jeśli partner(ka) stroni od seksu to nie pozostaje nic innego jak szukać przygód z dala od domu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wg tej przestarzałej teorii, że mężczyźnie należy się seks, o kobietę trzeba zadbać materialnie. Podsumowując, jeśli zatem partner stroni od utrzymywania kobiety na odpowiednim poziomie i np. musi ona chodzić do pracy, nie pozostaje nic innego, jak szukać przygód z dala od domu z hojnym kochankiem. To również nie żadna zdrada, a czysta biologia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
Hejka ja mam 35lat i szukam tego poza związkiem może znajdzie się chętna kobieta z dużymi potrzebami ..kamil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> drogie Panie

Sam sobie odpowiedziałeś
Choć Panie + zobowiązania wychodzą jeszcze drożej ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dwie stówki za godzinę. Tak nisko się Panie cenicie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Cena rynkowa. Każdy towar jest wart tyle, ile konsument jest w stanie zapłacić. Tak jak masz lody z bzdurnym logo, które świry wyrywają sobie za 50zl, a inni nie dadzą za nie nawet 5.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aloha :) A wy... niedźwiadki i tygryski? ;)
Za ile ...? Chyba nie za dobre słowo ;] (?)
Player'zy i oldboye, scególnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni są za młodzi i za piękni żeby za to płacić. XD
Znasz-li ten kraj...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...i wiedzą, jak działa "drugie pierwsze wrażenie" ;)
Zwłasca wirtualne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwazam, ze jesli obie osoby sie na to zgadzaja, to czemu nie? dorosli ludzie najlepiej wiedza co dla nich dobre. Ja mam takiego kumpla od sexu xD idealnie sie dogrywamy, bo mamy takie same upodobania, nawet lubimy podobne zabawki erotyczne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

zazdroszczę .... (temu kumplowi nawet bardziej)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

> temu kumplowi nawet bardziej

Skąd wiesz, jak "loginka" wygląda? ;>
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardziej zazdrości kumplowi, bo "loginka" jakby nie wyglądała, jest kobietą. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To sedno , po drugie jakby ta "loginka" nie wyglądała to z wpisu wynika że "kumpel" zmuszany siłą nie jest, znaczy że mu odpowiada ;) - w oczekiwaniu na własną loginkę zazdroszczę (-cimy) relacji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jakie zabawki erotyczne wam sie najlepiej sprawdzaja? :) pytam, bo u nas wieje nudą:d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O matko... to wydaje mi sie ze kwestia mocno indywidualna bo zalezy od upodoban... są fajne dilda wibratory, pierscienie erekcyjne :) to juz musisz sama sobie zdecydowac. Na superlove maja tego sporo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I teraz wiemy że to zwykła ściema , a loginka prowadzi rozmowę w trzech wątkach sama ze sobą , aby zareklamować g ó wniany sklepik erotyczny :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Król dla wdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama raczej nie byłabym zainteresowana, ale uważam, że każdy powinien robić to, co mu się podoba o ile nie robi krzywdy innym..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dla mnie, ale każdy robi co chce ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chętnie mogę bez zobowiązań np w plenerze.
Jestem doświadczonym w tych kwestiach i gwarantuje dyskrecję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak bardzo doswiadczony? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co kto lubi :) Ja nie mam nic przeciwko. Mam konto na adoreo.com i czasem popisze czasem sie spotkam z kims :) Trzeba korzystać z życia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znacie jakieś strony, gdzie można się umówić na takie spotkania bez zobowiązań?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no przeciez napisala jak byk strona adoreo :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Choćby Olx, Trójmiasto Ogłoszenia...wpisz w wyszukiwarce np ,,masaż,, . Sam jako stary facet robię masaże, wysłuchuję ludzi i staram się im pomóc. Kobiety lubią delikatny dotyk zaufanego masażysty. Wtedy obydwoje jakby spokojniejsi, mąż i żona..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ,to może popiszemy tu ,marcin1.kowalski1@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak bez zobowiązań i ostro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz zaraz juz jestem.chcetna na wszytko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To daj namiary to zaraz będę u Ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja Bardzo chętnie))),pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś chętną? Napisz pitbialk@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Seks jest w rzeczywistości bardzo nudną i niewygodną czynnością....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sobie znalazłem inne rozwiązanie - mianowicie zabawki. Na https://www.myintimacy.com/pl/zabawki-erotyczne-dla-mezczyzn/ można znaleźć całkiem fajne kolekcje, i nie trzeba wtedy umawiać się na "seks bez zobowiązań". Ogólnie to polecam takie rozwiązanko, bo jak bez zobowiązań, to też nigdy nie wiadomo co to potem się może wydarzyć, albo gdzie partner lub partnerka wcześniej byli, także bez zobowiązań. Wiadomo, można się zabezpieczać - ale czy jest sens ryzykować? A ogólnie najlepiej to sobie partnerkę znaleźć na stałę ;) No albo wynająć panią, skoro już musi być bez zobowiązań i musi być z człowiekiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ktoś lubi to spoko. Ja bym tak nie mogła bez uczuć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapchałem kibel wlasnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

co zrobic z takim mezem? (73 odpowiedzi)

od razu mowie, ze nie naleze do kalkulujacych pan, ktore sa z mezem dla korzysci. Naleze do grona...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

do góry