Widok

Seks dla opornych

Seks dla opornych Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Seks dla opornych.
Seks dla opornych
Michele Riml

Przekład: Hanna Szczerkowska

Przedstawienie powstaje w koprodukcji z warszawskim Teatrem Polonia.
Prapremiera - 20 stycznia na Scenie Kameralnej w Sopocie oraz 12 lutego w Teatrze Polonia.

Karol i Barbara, uzbrojeni w egzemplarz "Seksu dla opornych", meldują się w modnym hotelu z misją niemal rewitalizacji swojego związku. Przeżyte lata odcisnęły na ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to kiedy będą bilety dla nas?

to jakaś paranoja! Chciałabym pójść a ten spektakl ale jak zlapać te bilety kiedy one są niedostępne?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

to jakaś porażka!

Kupię bilety i sprzedam bilety!
To teraz nie kupuje się w kasie?
Ratunku w jakim kraju my żyjemy!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Swietna gra

Świetna gra naszych gdańskich aktorów p.Kolak i p.Baka cudowni, prawdziwi. Samo życie, jakbym widziała siebie i swego męża z 35 letnim stażem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańszczanie spragnieni

dobrego teatru. Może panią Jandę na stałe zatrudnić jako dyrektora .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

sztuka rewelacyjna

Baka i Kolak bezbledni. Nie mogli dobrac lepszych aktorow. Duzo smiechu, ale i scen dajacych do myslenia. Nie ma opcji, zeby sie na Seksie nudzic. Czy to zasluga aktorow? Rezysera?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiele hałasu o nic... bym rzekł

Nic ciekawego. No ale to przecież z Warszawy więc na to się rzucacie, bando pseudo kulturalnych buraków ze wsi Gdańsk.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 17

piękna wypowiedź

kogoś, kto poszedł do teatru tylko by się polansować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hurrra!

udało mi się dostać bilety!
Spędziłam ze 3 godziny przy telefonie, aby złapać wolną linię.
Jeśli chcecie też dostać bilety na tą sztukę to musicie
dzwonić pod numer 58/301-13-28 i to... w tym samym dniu
kiedy wystawią repertuar - inaczej nie ma szans!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

biletow nie ma juz na kwiecien i na maj ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zrezygnowana

Od samego poczatku probuje kupic bilety na ten spektakl bez rezultatu.Dzwonilam nawet do kasy teatru i dowiedzialam sie ze mam zagladac na strone Teatru Wybrzeze i jak sie pojawi nowy rozklad spektakli to natychmiast dzwonic i rezerwowac bilety.Ciekawe kiedy skoro nie ma jeszcze konca marca a na kwiecien wszystko wyprzedane !! Odechciewa sie czegos takiego.Skoro spektakl cieszy sie takim zaiteresowaniem moze Teatr rozpatrzylby zwiekszenie ilosci spektakli ? Ja sie juz poddalam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

na popularnym

portalu aukcyjnym też się pojawiały bilety ale tu już 'dorobkiewicze' próbują zarobić swoje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

brawo brawo bissssssssss

Dawno się tak nie śmiałam. Spektakl wspaniały daje do myślenia, bawi i.. powoduje, że przestaje mnie drażnić mąż z pilotem przed telewizorem i na zwykłą codzienność można spojrzeć z przymrużeniem oka - oceniając dorobek nie tylko materialny ale i uczuciowy 30 letniego małżeństwa. Dla krytykantów informacja: po wczorajszym przedstawieniu aktorom dziękowano owacjami NA STOJĄCO wywołując wielokrotnie do ponownego wejścia na scenę.... Pani Kolak jak zwykle niezrównana a Pan Baka zamiast grać zbirów powinien rozśmieszać ludzi - ma talent.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

wspaniali aktorzy

Wspaniala gra obojga, aczkolwiek bardziej podoba lmi sie Miroslaw Baka. Moze dlatego,ze rola Barbary byla tak a nie inaczej napisana,tzn. za duzo emocji i miotania sie.
Sama sztuka troche banalna jednak. Zabawna przynajmniej. W sumie mila rozrywka na niedzielny wieczor.

PS Bilety rezerwowalam przez internet, przypadkowo zauwazylam nowe terminy,nie ma co narzekac tylko wartos sledzic repertuar i dzialac!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

bdb

Reminiscencje z życia wielu widzów spektaklu. Brawurowo zagrane, z dużą dawką humoru i refleksji. Warto zobaczyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny spektakl!!!

Spektakl jednocześnie bawi i skłania do refleksji. Duet aktorski-pierwsza klasy. Nic dodać, nic ująć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To żałuj

To żałuj, że się poddałaś, ponieważ sztuka jest bardzo dobra, więc nic dziwnego, że trzeba się postarać, by dostać na nią bilety. Oczywistym jest, że repertuar ukazuje się z kilkutygodniowym wyprzedzeniem i wówczas należy miejsca rezerwować. Dzwonić do upadłego! :) Jak się czeka do końca marca na repertuar kwietniowy to nic dziwnego, że musztarda po obiedzie :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

BRAK BILETÓW

JUŻ BRAK.

Zastanawia mnie jedno - czemu wczoraj pojawił się ten komentarz a na stronie teatru repertuar dopiero dzisiaj z rana ...

.... poczta pantoflowa ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

tanio i głupio

Krystyno Jando !!!!! nie idź tą drogą, omijaj Trójmiasto, Janda to nie reżyser, a "Seks dla opornych" to nie sztuka, żal mi tylko aktorów, że dali się namówić na grę w tym sztuczydle
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 19

dlaczego ciągle brak biletów?

Od kilku miesięcy nieustająco próbuję na poczatku każdego miesiąca kupić bilety - internetowo, telefonicznie, osobiście w kasie - i ciągle ich brak. Zanim pojawi się oficjalnie repertuar na kolejny miesiąc, już biletów brak na wszystkie spektakle tej sztuki w tym miesiącu - czyżby pracownicy teatru mieli aż tylu znajomych i dla przeciętnego śmiertelnika długo jeszcze biletów nie będzie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Kultura

The Phantom Of The Opera (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: The Phantom Of The Opera . Wielki jubileusz światowego fenomenu "THE...

do góry