Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jolanta Joszczuk-Januszewska - ocena Dobra opieka nad pacjentem. Jesteśmy zadowoleni z usług oferowanych przez...
~Jolanta Joszczuk-Januszewska
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 września 2023

Karola - opinia Jestem pod wrażeniem takiej opieki w Polsce
~Karola
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 maja 2023

Karolina Franciszkowska - opinia Bardzo profesjonalna firma z super zespołem i wykwalifikowanymi opiekunkami .
~Karolina Franciszkowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty Dziękuję "Sercu na dłoni" za szybką, praktycznie z dnia na dzień i skuteczną...
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Pani Kamila starała się pomóc w sytuacji bardzo dla...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 września 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Miła i fachowa opieka. Opiekunka pogodna i z sercem do pacjenta i opiekunów....
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 września 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani Kamili za to, że tak szybko...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 maja 2021

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do pacjenta, gorąco polecam
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Barbara - opinia wątek zamknięty Opieka profesjonalna ,miła ,warta polecenia.
~Barbara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lipca 2020

Opinia wątek zamknięty Dziękuję bardzo za rzetelną, sumienną opiekę ... Pani Kamilo opiekunka która...
~Mariola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 listopada 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Firmę i jej pracowników cechuje rzetelność, sumienność i profesjonalizm....
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 października 2019

Bardzo dziękuję! wątek zamknięty Bez Was nie wyobrażam sobie ostatnich dni ojczyma. Dzięki waszej pomocy, moja...
~Cezary
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Pracuje u Kamili jako opiekunka i mogę z czystym sercem polecić ja jako...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Troskliwa opieka nad starszymi wątek zamknięty Szczerze polecam dziękując jednocześnie za troskliwą opiekę w ostatnich...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

Serce Na Dłoni - firma godna polecenia wątek zamknięty Od 6 tygodni Pani Monika opiekuje się moim ojcem , który jest po 5 udarach,...
~Pan Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry