Kontynuuję spotkania z P. Haliną w ramach Akademii Rozwoju Człowieka od prawie 1,5 roku i zarówno ja, jak i moi bliscy, zauważyli w tym czasie u mnie dużo pozytywnych zmian. Udało mi się zaakceptować siebie i dzięki temu otworzyć się na innych, a, co za tym idzie, budować zdrowe relacje. Odkryłam swój temperament - jego mocne i słabe strony, nad którym powinnam systematycznie pracować. Dotknęłam w trakcie terapii trudnych spraw w moim życiu, przede wszystkim zrozumiałam jak ważne jest przebaczenie moim bliskim i że to ja jestem za to odpowiedzialna. Zbliżyłam się do swojej strefy uczuciowej, nauczyłam się dobrze nazywać i radzić sobie z uczuciami, które towarzyszą mi w różnych sytuacjach każdego dnia. Uświadomiłam sobie również to, że życie składa się z decyzji i aby spełniać swoje marzenia warto myśleć dobrze o sobie i innych. Odkryłam w trakcie terapii jak ogromną wartość, a jednocześnie jak wielkim wyzwaniem, jest dobra komunikacja pomiędzy ludźmi. Jestem przekonana, że obecność P. Haliny w moim życiu nie jest przypadkowa i gorąco polecam spotkania z nią osobom otwartym na rozwój osobisty. Cieszę się, że to właśnie P. Halina towarzyszyła mi w mojej wędrówce w głąb siebie.