Widok

Serdecznie polecam!

Pani Mecenas nie do zastąpienia! Pisma zawsze pisane z dużą precyzją i starannością. Doświadczenie i spryt powodowały, że zawsze byliśmy o krok przed stroną przeciwną. Nie boi się ryzykować i walczyć w imię wygranej sprawy. Na pewno z każdym problemem będę wracać. Godna polecienia.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani Mecenas Krysińska to pisma pisze za duże pieniądze, nie daje pokwitowań czyli paragonu, bo trzeba jeszcze zapłacić dodatkowo, najpierw kasa a potem pismo, więc nie zgodzę się, że jest staranna i precyzyjna, jej spryt jak Pani o opisuje to tylko dla siebie nie dla klienta, gdzie jest laikiem, a przedstawianie przez Panią mecenas argumenty przed sądem okazują się nie trafione, tak było z moją sprawą, młody Michał jest więcej ogarnięty i przedstawia w sposób zrozumiały, a kasę bierze najpierw i zawsze mało
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam sie z Pania. Bierze kase a potem wiecej i wiecej i nigdy nien widac konca.Na poczatku uprzejma ale jak tylko wyczuje kase to ciagnie ile wejdzie i tylko duzo obiecuje aby jak najwiecej kasy wyciagnac. Nie interesuje ja klient tylko jego kasa. Im trudniejsza sprawa tym lepiej dla niej a gorzej dla klienta. Przestrzegam i odradzam. Mysli dalej starokomunistycznym rozumem. Uwazac na nia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry