Widok

Service Gdańsk - opinia

Bardzo chciałbym podzielić się moją opinią na temat Agencji Reklamowej Wizjonersi z Gdańska, która wykonała dla mnie kalendarze oraz inne materiały reklamowe.

Nie mogę wystarczająco wyrazić mojego zadowolenia z jakości usług, które otrzymałem od Wizjonerów. Od początku do końca moja współpraca z nimi była bardzo profesjonalna i bezproblemowa. Zespół Wizjonerów bardzo dokładnie słuchał moich potrzeb i pomysłów, a następnie wcielił je w życie, tworząc materiały, które przekroczyły moje oczekiwania.

Kalendarze, które stworzyli dla mnie, są bardzo estetyczne i funkcjonalne, a ich jakość wykonania jest niesamowita. Ponadto, inne materiały reklamowe, takie jak ulotki czy plakaty, są bardzo przyciągające wzrok i skutecznie przyciągają uwagę moich potencjalnych klientów.

Nie mogę polecić Agencji Reklamowej Wizjonersi wystarczająco mocno. Ich usługi są na bardzo wysokim poziomie, a ich podejście do klienta jest niezwykle profesjonalne i przyjazne. Jeśli szukasz jakościowych usług reklamowych, nie wahaj się skontaktować z Wizjonerami - na pewno nie będziesz zawiedziony!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
kreatywność: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i udoskonalania naszych usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry