Widok

Serwis ASO Plichta- stanowczo odradzam

Zgłosiłem się do skody z problemem- auto ściągało i było wyraźnie czuć bicie na kierownicy. Auto zostawiłem do sprawdzenia na cały dzień. Po około 2h dzwonią do mnie :"nasz mistrz wykonał jazdę próbną i jest ok"
Zdziwiony poprosiłem grzecznie aby raz jeszcze ów mistrz się przejechał.
Kolejny telefon:"Mistrz zauważył delikatne bicie- proponujemy wyważenie kół i geometrię " Ok. Jak to ma pomóc proszę robić.
Zajeżdżam po auto na koniec dnia.
Płacę, wsiadam i już po przejechaniu 10m czuję,że ok nie jest.
Wracam i proszę mistrza żeby się przejechał moim autem po raz 4 tym razem ze mną. 10m i pytam czy takie zachowanie auta jest ok.. :"Nie jest ok zaraz to sprawdzimy"
Zażenowanie poziom max.
Umawiam się na ponowne zostawienie wozu.
Zostawiam auto i tym razem pada kolejna diagnoza: poduszka amortyzatora- jak ma pomóc wymieniać.
I kolejna f-a ...wyjeżdżam i kur....a bez zmian.
Zażenowanie sięga szczytu.
Pan proponuje mi żebym auto zostawił na kilka dni i przejechał się z szefem salonu i mistrzem po raz kolejny. Potwierdzają problem.. zostawiam- sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek i tel żebym auto zabrał bo muszą z innego auta części przełożyć żeby być pewni.
Rozumiecie to???????????
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgadzam się z tą opinią. Mam doświadzenie i jest to dobry punk serwisowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
r ownież si e nie zgadzam pracują tam fachowcy od Lellka, i jeśli są tam takie osoby jak Grabe-Zaremba, i Rompczyk, to można być spokojnym. na 100% w tej chwili najlepsze miejsce do obsługi Skody w 3 MIEŚCIE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Te pozytywne oceny to pownie sami sobie powypisywali. Cała ta Sieć (plichta) jest kiepska . Na szczęście mamy wybór.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry