Widok

Serwis Klimatyzacji

Szukam godnego polecenia warsztatu zajmujacego się naprawami klimatyzacji.
Nie chodzi o warsztat "nabijaczy" klimy, tylko o fachowców mających pojęcie w temacie.
Czy może ktoś polecić takowy w Trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BFF serwis na Morenie wyszukaj sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co widzę nie działają już na morenie, adres jest Bąkowo
A może miał ktoś korzystał z usług Auto- klimat w Gdyni albo El-mech też w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Strzelili sobie w oba kolana ta lokalizacja ,bo jak będzie potrzeba auto zostawić i na drugi dzień odebrać to z Moreny nie był to żaden problem w dowolną dzielnice a z jakiegoś Bakowa z buta nie da rady czy hulajnoga,nawet komunikacja miejska chyba nie funkcjonuje w te rejony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z całego serca polecam serwis KK Wojtanowicz w Gdyni - https://wojtanowicz.pl/aktualnosci/
Z tego co wiem, mają też serwis w Wejherowie. Zawsze służą pomocą, są bardzo dokładni i nie naciągają. W zeszłym tygodniu sama zostawiłam tam moje Suzuki. Pani w serwisie poinformowała mnie, że aktualnie trwa u nich promocja -15 % więc warto skorzystać. Pozdrawiam i dziękuję za ekspresowy serwis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

do góry