Widok

Serwis LArgo

Witam mieszkanców czy ktoś był juz w tym nowym serwisie Largo niby honda ale mowia ze naprawiaja wszystkie auta ,sąsia był i mowi ze warsztat fajny ale nie ma tam mechaników a recepcji siedzi gbór i nic nie wie .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Byłem kilka dni po otwarciu, obsługa miła, mechaników kilku na hali widziałem więc trochę mnie dziwi taka opinia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

nowe podejście do reklamy szemranej ;)
z tym tu trzeba uważać bo generalnie wszystkie warsztaty w Baninie i okolicach mają zagorzałych atyfanów... niestety zasłużenie ale tak to juz jest w tej branży że zawsze coś się spartoli... a w naszych czasach nikt nie przeprosi i postara się naprawić tylko ściemnia, że jeszcze trzeba było hamulce wyczyścić

życie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ogólnie to jak widać - każda dodatkowa inwestycja w tym ta powiększa trucie środowiska w tym niską emisję, Myślicie że co się dzieje ze spalinami w trakcie napraw samochodów ? Ciekawe co się dzieje ze starymi częściami i olejem silnikowym. Stanowczo doradzaj obserwować i zgłaszać naruszenia do WIOŚ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 22

A co się dzie w korku do banina ze spalinami w tych starych trupach którymi jeździcie drodzy mieszkańcy , przesiedli się byście na rowery i na pkmke to by się polepszyło a nie siedzicie ibpiszecie bzdury do zatruwaniu środowiska , macie o wszystko problem i nic wam się nie podoba nie wiem jak was nazwać bo na prawdę brak już słów , słoiki się sprowadziły i nowe zady chcą wprowadzać a byli tu cicho i spokojnie do puki was tu nie było a jak tu tak złe to wracajcie do siebie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

wchodzę, pytam 'czy robicie przeglądy rejestracyjne?' Gość odpowiada 'tak'. Ale z niepewnością jakby... 'czyli robicie, z wpisem do dowodu rejestracyjnego itp, tak?' 'moment...'. Poszedł na halę, nie ma go, wraca.. 'wie pan, nie ma szefów, gdzieś pojechali, proszę spytać kiedy indziej'.

Tak że ten...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Stacja kontroli pojazdów jest tuż obok przy stacji benzynowej, tam można zrobić przegląd rejestracyjny od ręki.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

a czy masz tam napisane stacja diagnostyczna
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

no wiesz w ramach zlecenia przeglądu sezonowego mogą teoretycznie oferować to że podjadą na stacje diagnostyczną i załatwią nie?
więc nawet jak są zwykłym warsztatem to mogą kompleksowo robić ;D pan mechanik może nie widział

komuś może być wygodniej zapłacić za sezonowy przegląd naprawy i przegląd rejestracyjny razem za jednym zamachem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja chciałam tam wymienić opony to chcieli spisać mi wszystkie dane auta łącznie z moim numerem buta... Po co to komu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pełna inwigilacja coś okropnego a co to ma wspólnego z jakością ich usług nie kumam tego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry