Z usług Pana Igora skorzystałem już drugi raz, od razu widać że zna się na rowerach :) Oddałem rower do naprawy, następnego dnia był do odbioru, w dodatku miałem ze sobą ulotkę i dostałem zniżkę, zdecydowanie polecam ten serwis!