Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalizm wątek zamknięty Skorzystałam w dniu dzisiejszym z usług warsztatu, rower mojego dziecka...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

super :) wątek zamknięty Pan Tadeusz super uwinął się z dwoma rowerami przed początkiem sezonu :)...
~Madzia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Profesjonalny serwis rowerów wątek zamknięty Pan Tadeusz to bardzo dobry fachowiec, naprawił mi rower że jeżdzę bez...
~cyklista
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

kasia - opinia wątek zamknięty Szybko, tanio i przemiła obsługa, Pan Tadeusz to czarodziej rowerowy nie ma...
~kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Bardzo dobry wątek zamknięty Wszystko szybko i sprawnie to najważniejsze, ceny bardzo przystępne, poza tym...
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

serwis nowego roweru wątek zamknięty W warsztacie dokonałem ustawień i regulacji nowego roweru.Usługa została...
~wg
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 marca 2012

Rewelacja! wątek zamknięty Serwis rewelacyjny. Super niskie ceny, profesjonalizm i szybka obsługa Pana...
~zadowolony klient
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

partacz wątek zamknięty Zaplatałem koło w tym serwisie i wymieniałem detkę. Założona dętka była zbyt...
~fabian
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Świetny serwis! wątek zamknięty Przemiły pan, bardzo uczynny i nie wciskający na siłę żadnych wodotrysków....
~Krzysztof Zięba
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

~dewman
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 maja 2011

Polecam wątek zamknięty bardzo miła i fachowa obsługa :)
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 maja 2011

bardzo rzetelny serwis wątek zamknięty w dodatku jednoosobowy - ale p. Tadeusz daje jakos rade, nawet w sezonie :)...
~michal
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2010

Bardzo dobry serwis, korzystne ceny wątek zamknięty Polecam ten serwis, można mu zaufać. W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem...
~M
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2010

Jak Najbardziej polecam. wątek zamknięty Witam naprawiam swój rowerek od kilku lat w tym serwisie, za każdym razem...
~Paweł
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 maja 2010

obiektywnie... wątek zamknięty Korzystalem w przeszlosci z wielu serwisow z Gdyni-w tym jednak...
~Arbas
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 czerwca 2009

xxx - opinia wątek zamknięty generalnie średnio się znam na rowerach od strony technicznej ale robię tam...
~xxx
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 maja 2009

GdyniaBiker - opinia wątek zamknięty Praktycznie brak części godnych zaufania, ceny nieproporcjonalne do jakości,...
~GdyniaBiker
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 czerwca 2008

super wątek zamknięty Bardzo sympatyczna obsługa, gratisowe naprawy, duży wybór części bądz...
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
62

postów

38

wątków

do góry