Widok

Serwis rowerowy - szukam

Rowery Temat dostępny też na forum:
Witam!!!

Sorki, bo pewnie temat był już wielkorotnie wałkowany, ale zależy mi na aktualnych informacjach.

Otóż poszukuję dobrego warsztatu rowerowego, w którym relatywnie niedrogo dokonam kompleksowego przeglądu roweru (czyli rozebrania na części, wyczyszczenia, przesmarowania, złożenia, wyregulowania). Zawsze robiłem to u mojego znajomego, który miał warsztacik na obłuzu, ale niestety kolega przestał się tym zajmować i teraz trzeba znaleźć nowe miejsce. Podzwoniłem po znanych mi serwisach - trochę zabili mnie cenami. Moj znajomy za usługę brał 60 zł. Tymczasem np. Żuchliński bierze 200 zł, Cyklo 95zł, Sport Land 80, ale nie robią wszystkiego. Macie może jakieś inne serwisy - gdzie można ludziom zaufać że zrobią dobrze i w miarę niedrogo?? Jeśli znacie - podajcie orientacyjne ceny. Z góry dzięki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W twoich okolicach szpejem od 2 kółek jest nijaki Wojciech Lanc ( przepraszam jeśli pomyliłem nazwisko). Król szos trójmiasta w jeźdie na poziomym rowerze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A chyba coś kojarzę - koleś który wytwarza rowery poziome. Dzięki - spróbuję go odnaleźć :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w archiwum forum powinna się gdzieś znajdować informacja gdzie można go dopaść...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pułkownika Dąbka 187, klatka C, mieszkania 9 ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie tam :) :) hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki panowie!!!

Postaram się do niego uderzyc:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polece Ci jeszcze taki nie duzy ale dobry serwis :)
Ulica Chlopska (chyba 64) w czerwonej podstawowce zwie sie Makrolff i robia tam dosc solidnie i nie drogo :)
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.trojmiasto.pl/ranking/oceny_wyniki.phtml?id_kat=615
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ulicy Dzielnej 33 jest tani i dobry warsztat rowerowy "KORBEX"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli mogę coś polecić, to myśle że z ciekawą inicjatywą wystratował Robert Banach. Dosłownie od kliku dni działa jego serwis rowerowy, później wiem że tez będzie sklepik. NIe ma lepszego fachowca w tej branży, sam też pewnie uderze do niego. Serwis mieści się na ul.Łostowickiej, na dole przy stacji paliw. Myśle ze cenowo i fachowo będzie to super opcja i konkurencja dla P. Bugi, który ma sklep naprzeciwko :-) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe - jak wywiozę rower na łostowicką to więcej wydam na paliwko niż zaoszczędzę... Myślę, że poszukam czegoś bliżej domu (gdynia -obłuże)

Ale mimo wszystko dzięki za namiar :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na jakie paliwo ?
Wsiadasz na rower i jedziesz do serwisu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hehe a potem z buta 40 km do domu... i potem znow za 2 dni 40 km z buta po odbiór - i to najlepiej w spd-ach :-D

hańba to jak nic, ale niestety - czasem trzeba przewieźć rower autem :-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez przesady z buta :-), możesz również wrócić SKM i autobusem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewnie ale jak jest dostępna fura to szybciej i wygodniej. Dla mnie eot - odchodzimy od tematu postu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam sklep z serwisem Locales i dużo części i rowerow
Kosakowo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Obłuże

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

do góry