Widok

Serwis

Jestem Klientką tego serwisu już od dawna. Prywatnie jeżdze Octavia a jako samochód służbowy to Fabia II. Ostatnio wykonywalam przegląd auta prywatnego i jestm bardzo zadowolona z obsługi w serwisie. Wszystko zgodnie z ustaleniami na czas i finansowo pozytywnie zaskoczona, cena poniżej podanej kwoty. Szczegulne podziekowanie dla doradcy Pana Marcina za tak miłą i fachowa obsługe.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 5
 
czas realizacji: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Droga Pani, "szczególnie" piszemy przez "ó":) no ale co tam , jaki serwis tacy klienci:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
haha! Na końcu powinno być: To mówiłem ja, Jarząbek Wacław, trener II klasy. Żenujący wpis kogoś od dealera - ciemny klient to kupi
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Marcin to akurat najsłabszy doradca z całego serwiu przy Grunwaldzkiej. Najmniejsza wiedza, nastawiony tylko na KASE
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
serwis jest słaby.potwierdzam.mam na myśli punkt na grunwaldzkiej. po przegladzie technicznym i zaraz po nim następującym serwisowym -po dokładnie tygodniu-okazało się w poleconym mi warsztacie bo koło mi stukało,że jedno koło mam poluzowane - pracownicy warsztatu powiedzieli, że miałam szczęście że nic mi się nie stało bo koło mogło po prostu odpaść - tak panowie z serwisu plichty przejrzeli technicznie mi auto. żeby było zabawniej -w drugim kole latała bezwiednie lużna śruba- to zgłosiłam na przegladzie serwisowym- że coś stuka mi w kole.otrzymałam informację, że koło zostało zdjęte, obejrzane a mam zjechane tarcze i klocki. po czym okazało się że śruba jest kompletnie luzem. i była przyczyną stukania. ale panowie z serwisu jakoś nie zauważyli.ciekawe czy w ogóle zaglądali....osobiście nie polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry