Widok

Sezon

Z racji rozpoczynających się ciepłych dni. Chciałam przypomnieć quadowcom i krosowcom, że drogi gruntowe to nie tor rajdowy i obowiązuje ograniczenie prędkości 40km/h.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak samo Paniom w suvach. Myślenie nie boli
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mam wrażenie, że niektórym ojciec w nocy do łożka zaglądał albo mają małe klejnoty i chcą tym hałasem na pół wsi i wątpliwymi popisami zrywów swoją uwagę zwrócić. Pozostaje tylko życzyć rychłego powrotu do zdrowia(psychicznego). To dla tych Panów co nie potrafią wybrać w sklepie sprzętu, który spełnia normy hałasu i posiada chociażby kierunkowskazy.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
40km/h na tej głównej to jakiś nieśmieszny żart
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
To tylko 10 kmh mniej niż prędkość w terenie zabudowanym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba 30 km/h
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Serio tyle jest?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ktoś jedzie od strony Wiczlina to go w całym Bojanie obowiązuje ograniczenie do 30 km/h bo znak zakazu umieszczony pod nazwa miejscowości obowiązuje w całej miejscowości
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

To dobrze, że jadę przez węzeł, a nie od wiczlina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli kre@@@@yn z zielonego crossa to czyta to ja tylko informuje, że Twoje wyczyny są nagrane i jeżeli jeszcze raz pojawisz się na Kruszyńskiego to zostanie kompilacja wysłana na Policje.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie strasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a niech dają sobie miodu kto im zabroni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Bojano-NOWA GMINA, czyli fakty i czy warto (79 odpowiedzi)

Jeśli są jakieś błędy, to proszę o uwagi. Temat istotny, proszę o wzajemny szacunek w toku...

Nowy Wójt (53 odpowiedzi)

Na kogo byście zagłosowali w najbliższych Wyborach? Na obecnego Wójta czy jego kontrkandydata?...

Chodnik (8 odpowiedzi)

Na ulicy hebla dzieci chodzą ulicom przegłosowany 3 lata temu bardzo duża grupą i co do dzisiaj...

do góry