Sharmcom

Serwis komputerów Sprzęt AGD i RTV

Gdańsk, Adama Mickiewicza 45

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jerzy Kuliński - opinia wątek zamknięty Dawno nie miałem kontaktu z tak perfekcyjnie działającą firmą. Moje uznanie i...
~Jerzy Kuliński
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Świetne usługi. wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałem z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolony....
~Mat
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Super serwis wątek zamknięty Chciałbym z całą odpowiedzialnością stwierdzić że serwis jest prowadzony na...
~Jacon1258
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Bardzo dobry serwis wątek zamknięty Z przyjemnością wystawiam SHARMCOM jak najlepszą opinię. Wielokrotnie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Doskonala obsluga i fachowosc wątek zamknięty Polecam. Szybka i konkretna naprawa, informacja o tym co warto a czego nie...
~Mat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2016

szybko i sprawnie wątek zamknięty Dziękuję bardzo za pomoc z moim sprzętem ! Fachowe doradztwo i kontakt...
~A
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

UWAGA _ PARTACZE wątek zamknięty .....- zamiast naprawiać powodują większe usterki i umywają ręce - .... -...
~Krystian Konieczny
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2010

Bardzo dobrze na 6 wątek zamknięty naprawa na miejscu, lutowanie, montowanie itd i do tego w normalnej cenie...
~temisto
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Szybko i bardzo sprawnie wątek zamknięty Współpraca od dłuższego czasu, zarówno jakość i jak i szybkość wykonywania...
~ALT-TAB
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lipca 2010

Profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo szybka diagnoza, szybki kontakt i bardzo udana naprawa, nie mam...
~Adam Kasprzycki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 maja 2010

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Współpraca od wielu miesięcy. Naprawa laptopów, monitorów i wielu innych...
~Krzysztof Kozłowski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2010

Zawsze fachowo wątek zamknięty Witam. .... Wielokrotnie z tytułu wykonywanych usług informatycznych...
~Radosław Rettka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

12

wątków

do góry