Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super wątek zamknięty Miałam okazje skorzystać z masażu. Super. Podziękowania dla pani Kasi,...
~marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2013

Super wątek zamknięty Dostałam od koleżanki kartę upominkową na masaż sheraton. wyszłam pod...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

wszytsko byłoby dobrze gdyby nie...... wątek zamknięty Siłownia dobrze wyposażona, trochę mała. Trener ma bardzo nieprzyjemny zapach...
~sławek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

nie wiedzą czego chcą wątek zamknięty spa nie jest najgorsze ale nie wiedzą czego chcą, a już rok wisząca...
~znam się
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Najgorzej zarządzane spa w Trójmieście a może i w Polsce wątek zamknięty Nie ma możliwości stworzenia przyjaznej atmosfery i uroczego klimatu gdy pani...
~X
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

super wątek zamknięty Jestem z Gdyni wiec nigdy nie korzystałam z hotelu, ale przyjechała moja...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lipca 2012

Polecam wątek zamknięty Zapisałam sie do siłowni kilka miesięcy temu i jestem na prawdę zadowolona,...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

Było to kiedyś bardzo przyjemne miejsce wątek zamknięty Gdyby ktoś spytał mnie o zdanie rok temu, to zdecydowanie było to jedno z...
~Klubowicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

Bardzo polecam! wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce. Atmosfera bardzo przyjemna, obsługa profesjonalna,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry