SheroKa

Restauracje

Gdańsk, Szeroka 22/23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia Bardzo pozytywne wrażenie Od początku do końca obsługiwała nas uśmiechnięta...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Dora - opinia Smacznie i w miłej atmosferze kaczka Super
~Dora
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 maja 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Duży wybór dań, smacznie, rozsądne ceny. Przemiła, uśmiechnięta Pani...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lutego 2022

Paweł - opinia wątek zamknięty Słabo... Danie główne podane tuż po rozpoczęciu przez nas spożywania zupy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 stycznia 2022

Maciek - opinia wątek zamknięty Najlepsza, mam nadzieję że będzie można długo, bardzo długo cieszyć się ich...
~Maciek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 marca 2021

Polecam!!!! wątek zamknięty Pyszne jedzenie, przyjemny klimat i świetna obsługa :) napewno wrócę :)
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Jedyna restauracja w Tròjmieście z hotpot wątek zamknięty Polecam wszystkim hotpot świetnej jakości mięso bardzo dobre jedzenie miła...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

pysznie! wątek zamknięty Wspaniałe miejsce! Rewelacyjnie doprawione dania, pachnące kolendrą i trawą...
~R.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Beznadziejne jedzxenie: króluje panierka i maggi ! wątek zamknięty Nie polecam ! Benadziejne jedzenia, cała moja rodzina i ja bylismy...
~Sylwek mieszkaniec Gdanska z Rod
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2019

Genialne wątek zamknięty Nie ma co sie rozpisywac - najlepszy Chinczyk w miescie. Stosunek cen do...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

Fatalne ! wątek zamknięty Kiepskie menu,jakosc gorsza nawer od jedzenia azjatyckiego w Galerii...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Genialne azjatycke jedzenie wątek zamknięty Jakiś czas temu miałem okazję jeść w Sherokiej, genialne połączenia smaków!...
~IL
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2019

Bardzo dobre Chińskie wątek zamknięty Naprawdę, smaki niby znajome z barów azjatyckich ale jednak podniesione pare...
~SM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

Fajne miejsce wątek zamknięty Bardzo smaczne , oby tak dalej jakość potraw była utrzymana na najwyższym...
~Iga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry