~jacek
81.219.113.*
(15 lat temu) 9 lipca 2010 o 20:05
Byłem w łodzi na 16 w kinie imax i gdyby nie 3d to spokojnie można sobie darować .To nie jest nawet 10 % tych fajnych tekstów ,shrek był trochę nudny i chyba szkoda kasy .Autorzy skupili się na technice ,zapominając z czego film był słynny.
4
7